“Футбольна весна 2019”: “Восход” з мінімальним рахунком поступається “Ладомиру”

“Футбольна весна 2019”: “Восход” з мінімальним рахунком поступається “Ладомиру”

12 березня футбольна весна розпочалася і для футбольного колективу з Херсонської області. “Восход” у своєму першому матчі на турнірі зіграв з “Ладомиром”. 

Цей матч можна сміливо назвати центральним у другому турі. І поєдинок показав, що грали дійсно рівні команди. Ознаменувався матч великою кількістю боротьби, особливо в центрі поля. Команди по черзі змінювали свої атаки та все ж до стопроцентних моментів так і не доходило – вміло діяли захисники, або свою майстерність проявляли кіпери команд. 

Як говориться, в такому матчі все вирішував один забитий гол. В іншому випадку, згідно положення, на команди очікувала б серія післяматчевих пенальті. З таким сценарієм подій не згодні були футболістки з Волині і на 47 хвилині матчу прорив по правому флангу точним ударом в дальній нижній кут завершила Вікторія Гірин. Єдиний і переможний м’яч ще й став ювілейним 550-м в історії розіграшу зимових змагань.
Всеукраїнський турнір «Футбольна весна – 2019»
12 березня 2019 – м.Винники – Група «Б». 2-й тур

«Ладомир» (Володимир-Волинський) – «Восход» (Херсонська обл.) – 1:0 (0:0)
Голи: Гірин 47

«Ладомир»: Вальчук – Шайнюк (к), Ольхова, Аполлоніна, Перевізник, Гірин, Кузьмич (Мухлиніна 44), Кревська, Кухаренко, Каверзіна, Лемешук

«Восход»: Сандалова – Аілінкій, Чистякова, Несіна, Кряж, Левицька (к), Осипян (Семиженко 44), Деркач, Лимар, Колька (Марченко 27), Стець
Попередження: немає

womensfootball.com.ua

Залишити відповідь