Відкритий Кубок федерації футболу АР Крим 2019 року. День четвертий

Відкритий Кубок федерації футболу АР Крим 2019 року. День четвертий

12 березня 2019 року на стадіоні комплексної дитячо-юнацької спортивної школи міста Херсону відбудеться другий тур у групі “А” третього Відкритого Кубка федерації футболу АР Крим.

Розклад матчів:

12 березня 2019 року

Гр. «А» 10.00 «Таврія» Сімферополь –  «Дружба» Новомиколаївка 1:0 (1:0)

Голи: Кушнір (12)

Таврія“: Ординський Р., Кушнір В., Клочко Д., Максименко О., Качавенда А., Біжко В., Жавко В., Журавленко В. – Стефурак М., Шарабура М. – Цебро М., Жуков М. – Студунікін О., Васильченко О. – Гаврилюк М. Головний тренер – Сергій Шевченко.

Дружба“: Жигалюк А. – Бичко А., Грибов С., Снитко С., Сулімовський Г., Янюк О., Зайцев В., Корнійко В., Романчук О., Петриченко В, Марусяк Є., Муковозов О. Головний тренер – Мальченко Олександр

Головний арбітр – Чертоляс Максим; асистенти головного арбітра – Володимир Володін, Жосан Ігор

У другому турі групи “А” Кубку федерації АР Крим “Таврія” Сімферополь зустрілася з бронзовим призером Чемпіонату Херсонської області ФК “Дружба” Новомиколаївка.

Початок матчу проходив за перевагою сімферопольського клубу, який на деякий час притис суперника до воріт. І на 12 хвилині після подачі з кутового Владисав Кушнір прицільно пробив головою під поперечину 1:0. Здавалось, це лише початок. Але після забитого голу “Таврія” помітно збавила темп, і на полі була більш менш рівна гра.

Здавалося, це лише така тактика. Але у другому таймі Дружба майже повністю перевела гру на половину суперника. Таврії ж довелося грати на утримання рахунку, з рідкими “забігами” на контр-атаках. Новомиколаївці намагалися намацати слабке місце, але реалізувати свої наміри їм ніяк не вдавалося. Таврія таки вистояла у захисті і утримала переможний рахунок.

Пряма трансляція – https://youtu.be/Ci5p6LjUPOc

ФОТОЗВІТ МАТЧУ ТУТГр. «А» 12.30 «Кристал» Херсон – «Таврія» Новотроїцьке 5:0 (2:0)

Голи: Лаптєв (18), Кучер (44), Мартян (55), Барладим (57, 64)

Кристал“: Суаіб І., Меженський Є. – Корякін П., Карась М. – Акімов Є., Малиш С., Лаптєв М., Цой С. – Остроконь А., Кучер В. – Шевцов І., Ігнатьєв В., Барладим А. – Сарбєй П., Брижчук А. – Гливий І., Мартян В. – Черкашенко Д. Головний тренер – Сергій Шевцов.

ТавріяНовотроїцьке: Коваленко С., Яковенко Д. – Бабич О, Шешеня В., Золотухін В, Окатий В., Ковальов М. – Піркавець А. – Гецко Р., Похитайло П. – Пуляєв С., Тяпко Б., Логвиненко М. – Соболь В. – Шпеко П., Солтан О. – Комягін Ю., Кирик К. – Соколан Є. Головний тренер – Олександр Клишня

Головний арбітр – Пасхал Ігор; асистенти головного арбітра – Душеіна Марія, Курах Віктор

У другому матчі четвертого ігрового дня Кубка АР Крим херсонський “Кристал” зустрівся з одним із лідерів Чемпіонату України та срібним призером Чемпіонату Херсонської області серед аматорських команд ФК “Таврією” Новотроїцьке.

Команди розпочали гру на доволі високому темпі. Перші хвилини новотройчани провели в атаці. Свої перші матчі у Кубку обидві команди розпочали з перемоги і мали в активі по 3 очки, то за такого початку матч обіцяв бути доволі інтригуючим. Але Кристал поступово почав захоплювати ініціативу, і на 18 хвилині рахунок було відкрито. Штрафний в метрах в 20-ти здавалося не завдавав серйозної загрози, але Михайло Лаптєв прицільно і потужно прибиває і відкриває рахунок 1:0. Обидві команди грали у швидкий і атакуючий футбол, але вже ближче до перерви перевага професійного клубу вже помітно відчувалася на полі. І на 44 хвилині Володимир Кучер з метрів 25 влучним пострілом рахунок подвоює.

У другому Таврії витримати високий темп гри було доволі складно. Виграючи у швидкості і майстерності Кристал довів рахунок до розгромного. На 55 хвилині відзначився Віктор Мартян, а на 57 та 64 хвилинах дублем відзначився Андрій Барладим. Отож маючи в активі дві перемоги Кристал майже повністю гарантував собі вихід у фінал Кубка АР Крим.

Пряма трансляція – https://youtu.be/N8o8zevfxH8

ФОТОЗВІТ МАТЧУ ТУТ

Відбудуться прямі трансляції матчів на ютуб каналі Таврія Сімферополь

Залишити відповідь