Відкритий Кубок федерації футболу АР Крим 2019 року. День п’ятий

Відкритий Кубок федерації футболу АР Крим 2019 року. День п’ятий

13 березня 2019 року на стадіоні комплексної дитячо-юнацької спортивної школи міста Херсону відбудеться третій тур у групі “Б” третього Відкритого Кубка федерації футболу АР Крим.

Розклад матчів:
13 березня 2019 року

Гр. «Б» 10.00 «Кронау» Високопілля –  «Хлібороб» Нижні Торгаї 0:3 (0:1)

Голи: Фальковський (20, 48 пен.), Маркетан (85)

Кронау: Кандиба А., Грачов Д. – Куць А., Страхов Р. – Децик О., Шумський Є., Соловйов В., Воронюк І., Аббасов Р., Одіноченко Д., Ступнік М. – Білоусов Є., Сумцов М. – Дмитрук В., Мотрюк П. – Довгий І. Головний тренер – Ігор Нойок

Хлібороб: Шилов І. – Кулачок В., Кретов Р., Візавер В., Горошко І., Мізернюк Р., Борисов В. – Горінов О., Маркетан К., Малий А. – Помігалов Л., Рябцев Д. – Радченко Д., Фальковський Є. – Бездольний І., Вітенко В. – Колесник В. Головний тренер – Бездольний Ігор

У разі нічийного рахунку у матчі “Енергія” – “Мир” Хлібороб зберігав шанси до виходу у фінал Кубка. Потрібно було лише перемагати як з найбільшою різницею м’ячів. Але високопільці підійшли до цього матчу доволі серйозно, програвати вони зовсім не збиралися.

Початок матчу пройшов у рівній боротьбі, але атаки “хліборобів” були дещо гострішими. І на 20 хвилині Фальковському вдалося рахунок відкрити. Кронау намагалися відігратися, в деяких епізодах лише завдяки злагодженій грі захисту та голкіпера нижньоторгаївцям вдалося не пропустити. На початку другого тайму Хлібороб отримав можливість подвоїти рахунок з пенальті, який успішно реалізував Євген Фальковський. І наприкінці матчу Кирило Маркетан робить рахунок зустрічі 3:0, що дало надію грати Хліборобу у фіналі. Ідеально влаштовувала команду нульова нічия Миру з Енергією.

Головний арбітр – Заур Курбанов, асистенти головного арбітра – Володимир Володін, Вдовиченко Василій

Головний тренер ФК “Хлібороб” Нижні Торгаї Ігор Бездольний
Головний тренер “Кронау” Високопілля Ігор Нойок

Пряма трансляція – https://youtu.be/XmsgxgVCwQ4

ФОТОЗВІТ МАТЧУ ТУТ

Гр. «Б» 12.30 «Енергія» Нова Каховка – «Мир» Горностаївка 2:4 (0:3)

Голи: Чеглов (12 – свої ворота), Зінатулін (62, 80) – Бойко (13, 28), Кривич (64)

Енергія: Полтавцев А., Бесараб П., Дмитрієв А., Махнєв Д., Шевченко О., Прокіпчук Я, Росляков В. – Швед Д., Россохатий В., Доля В., Бочак Р. – Данковський А., Чеглов М. Головний тренер – Олег Федорчук.

Мир: Онопко В. – Ярошевич М., Бринько О., Притиковський Д., Чмеленко П., Мілесін П – Болобан О., Цибульський С, Білоусов Д., Тищенко О., Богданов М. – Волков Д., Пятов О. – Савченко В., Бойко О. – Томенко О. Головний тренер – Олександр Сапельняк.

Головний арбітр – Пасхал Ігор, асистенти головного арбітра – Вдовиченко Василій, Чертоляс Максим

У принциповій зустрічі Мир і Енергія боролися за право грати у фіналі, для цього потрібна була лише перемога. Горностаївці почали матч доволі активно постійно атакуючи. В одній з таких атак гравець “Енергії” Максим Чеглов ненароком зрізав м’яч у свої ворота. Але це ще були не всі неприємності новокаховчан. Олександр Шевченко за висловлювання на адресу арбітра отримує червону картку. Команді третій раз поспіль довелося догравати матч у меншості, і на цей раз з 13 хвилини. Мир одразу скористався чисельною перевагою, на 13 хвилині забиває Олексій Бойко, а на 26-й він оформив дубль.

У другому таймі Енергія посилила свою гру. На поле вийшов швидкий і технічний Максим Зінатулін, якому вдалося двічі вразити ворота горностаївців. Не обійшлося без голу і від Миру, на 64 хвилині відзначився Кривич. Але граючи у меншості у Енергії шансів бодай зрівняти рахунок майже не було.

Головний тренер “Миру” Олександр Сапельняк, інтерв’ю після перемоги над Енергією
Головний тренер Енергії Олег Федорчук, інтерв’ю після поразки від ФК “Мир” Горностаївка

Пряма трансляція – https://youtu.be/hVjppH8KQ6Q

ФОТОЗВІТ МАТЧУ ТУТ

ФОТОЗВІТ МАТЧІВ ТУТ

Залишити відповідь