Відбулися семінар та атестація директорів матчів ФФУ і офіцерів безпеки ФФУ

Відбулися семінар та атестація директорів матчів ФФУ і офіцерів безпеки ФФУ

9 лютого у Будинку футболу відбувся навчальний семінар для директорів матчів ФФУ та офіцерів безпеки ФФУ.
Також в ньому приймали участь представники Херсонщини: Офіцер безпеки Бербенцев В.І. (голова комітету ХОФФ по проведенню змагань), та Директор матчів ПЛ Володін В.М. (заступник голови ХОФФ). Після семінару була проведена атестація зазначених фахівців.

 

Мета заходу, у якому взяли участь представники регіональних федерацій футболу, – підсумувати роботу директорів матчів ФФУ та офіцерів безпеки ФФУ в першій частині сезону 2016/17 та обговорити недоліки, на які слід звернути більшу увагу.

 

«У нашій країні є потужна армія фахівців з розвитку футболу, проте слід попрацювати над більшою ефективністю у вашій роботі», – звернувся до учасників семінару перший віце-президент ФФУ Олександр Бандурко.

 

Керівництво ФФУ закликало регіональних представників, окрім офіційної частини заходу, спілкуватися і поза семінаром, ділитися досвідом вирішенням негараздів у проведенні футбольних матчів. «Маємо позитивний досвід проведення міжнародного офіційного матчу в Одесі між збірними України та Фінляндії. У присутності президента УЄФА Александера Чеферіна ми показали, що вміємо працювати з вболівальниками, що й відзначили представники організації», – сказав перший віце-президент ФФУ Вадим Костюченко.

 

Учасники семінару торкнулися і конкретних прикладів зі стресовими ситуаціями, для уникнення яких у подальшому ФФУ створить спеціальну комісію. «Це буде рейтингова комісія, що збиратиметься після кожного туру і виставлятиме директорам матчів і офіцерам безпеки оцінки. Той, хто отримає негативну відмітку, пропускатиме декілька ігор», – заявив віце-президент ФФУ Василь Орлецький.

 

Крім того, напередодні початку другої частини чемпіонату України Комітет з питань стадіонів та безпеки проведення змагань ФФУ виділить групу матчів, які потраплять до «червоної зони ризику». «Ми виділимо поєдинки підвищеного рівня ризику і будемо назначати на ці ігри найбільш досвідчених та успішних директорів і офіцерів безпеки. За рік до фіналу Ліги чемпіонів у Києві не можна припускати того, щоб від дій ультрас страждали пересічні вболівальники», – зазначив віце-президент ФФУ Ігор Кочетов.

 

Після семінару спільна атестаційна комісія провела індивідуальні співбесіди з директорами матчів ФФУ і офіцерами безпеки ФФУ.

SeminarBezpekaOld2 (1)

ffu.org.ua

Залишити відповідь