Комітет арбітрів провів перший семінар за програмою «Молоді таланти 2017»

Комітет арбітрів провів перший семінар за програмою «Молоді таланти 2017»

7 лютого у готельному комплексі «Братислава» у Києві пройшов семінар у рамках програми підготовки та навчання арбітрів з футболу «Молоді таланти 2017».

У семінарі взяли участь сімдесят кращих арбітрів та асистентів арбітра, які пройшли базову програму навчання у регіональних школах футбольного арбітра у 2016 році. У цьому заході приймали участь представники Херсонщини  – арбітри Онищенко Владислав Віталійович, та Фірманчук Віталій Юрійович. Цей рік є другим етапом навчання та формування практичного досвіду для молодих хлопців.

Програма включає в себе п’ять короткострокових семінарів, під час яких арбітри проходитимуть тестування з фізичної та теоретичної підготовки. Під час навчання вони отримають сучасні рекомендації трактування положень Правил гри. Але найважливішим є те, що вони будуть залучені до арбітражу матчів Дитячо-юнацької Ліги України, Аматорської та Студентської ліг, товариських матчів в рамках підготовки збірних команд України молодших вікових категорій.

Програма має селекційні принципи й лише кращі арбітри наприкінці року сформують групу, яка буде надана на розгляд Комітету арбітрів до підвищення у класі та рекомендацій на подальше залучення до проведення змагань серед команд вікової категорії до дев’ятнадцяти років.

 
ffu.org.ua

Залишити відповідь