У Каховці фінішували районні змагання з футболу на призи клубу «Шкіряний м′яч»

У Каховці фінішували районні змагання з футболу на призи клубу «Шкіряний м′яч»

У рамках проведення районної спартакіади серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів відбулися районні змагання з футболу серед юнаків (2003-2004 р .н.) на призи клубу «Шкіряний м’яч».

100_0207

У змаганнях, що відбулися на спортивних майданчиках с. Чорнянка, с. Дмитрівка та с. Архангельська Слобода узяли участь 10 шкільних команд, які були розподілені на три зони, де за коловою системою команди визначили місця в групах для участі у фінальній частині змагань.

100_0173

До фіналу, який відбувся 4 листопада 2015 року на стадіоні с. Архангельська Слобода вийшли команди учнів Тавричанського НВК «ЗОШ I-III ступенів – ДНЗ», Федорівської ЗОШ I-III ступенів та Малокаховської ЗОШ I-III ступенів.

У першому матчі зустрілися команди Тавричанського НВК та Федорівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, де перемогла команда учнів  Тавричанського НВК з рахунком 1:0.

100_0187

У другому поєдинку зустрілися команди Малокаховської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Федорівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, де перемогла команда учнів Малокаховської ЗОШ І-ІІІ ступенів з рахунком 2:0.

100_0209

В заключному поєдинку зустрілися команди Тавричанського НВК та Малокаховської ЗОШ I-III ступенів поєдинок закінчився перемогою Тавричанського НВК з рахунком 1:0. Отже, I місце посіла команда Тавричанського НВК «ЗОШ I-III ступенів – ДНЗ»,  II місце посіли спортсмени Малокаховської ЗОШ І-ІІІ ступенів і III місце посіли спортсмени Федорівської ЗОШ I-III ступенів.

100_0211

По закінченню змагань, команді переможниці вручено перехідний кубок та диплом I ступеня, а команди призери змагань були нагороджені дипломами від повідних ступенів відділу освіти, молоді та спорту Каховської райдержадміністрації та цінними подарунками  футбольними м’ячами від спонсорів змагань.

100_0213

Організатори та учасники турніру висловили щиру подяку голові фермерського господарства «Акант», депутату обласної ради Віктору Помазнюку та приватному підприємцю Валерію Помазнюку за надану фінансову допомогу в проведенні даного заходу.

Іван Жихаренко, головний суддя змагань

Залишити відповідь