Кубок газети «Новий день» + фото

Кубок газети «Новий день» + фото

Цьогорічний фінал всім відомого тижневика “відгремів” у місті Нова Каховка на стадіоні «Енергія». За чудовою традицією представник нововоскресенської футбольної спільноти – Павло Соколенко був делегований на даний турнір обласного значення задля висвітлення інформації про матч у нашій спільноті.

Окрім значимості турніру, велику роль зіграло участь новомиколаївської «Дружби» в фіналі Кубка, адже даний клуб є дружнім колективом нашому нововоскресенському «Колосу» і саме тому поїздку на фінал не було скасовано.
Тож минулої суботи відбувся фінальний матч Кубка і досить закономірно, що у протистоянні за цей трофей зійшлися кращі колективи цього футбольного року – чемпіон області хлібодарівський ФК «Колос» та володар Кубка Херсонщини ФК «Дружба» з всім нам добре відомої Новомиколаївки Високопільського району.
Матч виправдав надії. Спостерігати за ним було дуже приємно. Лише, нажаль, фінальний результат не на користь новомиколаївської «Дружби», адже переможця виявила тільки “післяматчева лотерея”  – серія пенальті.

ДАНІ З МАТЧУ:
ФК «Колос» – ФК «Дружба» – 2:2 (1:1, 2:2, по пенальті – 5:3)
07.11.15. м. Нова Каховка. Стадіон «Енергія». 13:00. Близько 200 глядачів.
Головний арбітр матчу : І. Пшик (Херсон).
Асистенти арбітра : В. Володін (Херсон), І. Петрова (Нова Каховка).
Інспектор поєдинку : А. Жосан (Херсон).
Голи: Свінцицький (44) , Кирик (79) – Бондарук (23), Муковозов (73).

Післяматчеві пенальті: 
Реалізували: Шиманець, Соколан, Горошко, Гарибян, Кирик – Бондарук, Ткаченко, Бесєда.
Не реалізував: Муковозов (відбив воротар).

Успіху обом командам в подальших турнірах, а особисто друзям нововоскресенського «Колоса» з Новомиколаївки – завжди влучайте в дев’ятку і ніколи не потрапляйте в офсайд !

Владислав Семененко, адміністратор

спільноти ФК «Колос» (Нововоскресенське)

Вдячні за світлини з фіналу Кубка газети «Новий день» спортивному журналісту Олександру Павловичу Крупіці, адміністратору ФК «Дружба»Павлу Соколенку та адміністратору спільноти ФК «Колос» (Нововоскресенське) Владиславу Семененку.

Залишити відповідь