Підсумки проведення ІІ туру чемпіонату області з футзалу сезону 2015/2016 рр. серед команд дівчат 1999/2002 рр.н

Новий 2016 рік у обласній дитячо-юнацькій футбольній лізі розпочався з футзальних змагань. 05 – 06 січня 2016 року, напередодні Різдва Христового, в м. Каховка у спортзалі ДЮСШ міської ради був проведений ІІ тур чемпіонату області з футзалу серед команд дівчат 1999/2002 років народження ХОДЮФЛ.

ХОДЮФЛ футзал дівчата 99-02У турнірі узяли участь 10 футзальних команд дівчат цієї вікової групи, а саме:

– «Золота нива – 1» та «Золота нива – 2» Цюрупинський район (ДЮСШ «Золота нива» Цюрупинської районної ради);

– «Скіф» Нижньосірогозький район (Нижньосірогозька ДЮСШ);

– «Колос» Каховський район (Каховська районна ДЮСШ «Колос»);

– «Авангард» м. Каховка (ДЮСШ Каховської міської ради);

– «Таврія» м. Нова Каховка (Новокаховська ДЮСШ «Таврія»);

– «Спартак» Скадовський район (ДЮСШ Скадовського району Херсонської обласної організації ФСТ «Спартак»);

– «Олешшя» Цюрупинський район (ДЮСШ Цюрупинської районної ради);

– «Берислав» та «Маяк – Освіта» Бериславський район (Бериславська районна КДЮСШ  ім. В.К.Сергеєва).

ХОДЮФЛ футзал дівч 99-02Змагання відбулися за фінансової та організаційної підтримки управління молоді та спорту Херсонської облдержадміністрації (начальник управління Юрій Семченко), Херсонської обласної федерації футболу (голова В’ячеслав Богун), Херсонської обласної організації ВФСТ «Колос» АПК України, ДЮСШ Каховської міської ради (директор Віктор Чухрай). Організували і провели змагання Херсонська обласна дитячо-юнацька футбольна ліга.

Родзинкою змагань стало те, що в них брали участь вихованки обласного футболу, що зараз навчаються у спеціалізованих навчальних закладах спортивного профілю інших областей і грають у командах Вищої та Першої ліг Вітчизняних жіночих чемпіонатів з футболу. Ірина Рибалкіна (зараз грає за «Пантер» з Умані), Анастасія Троценко («Атекс» Київ) та Анна Стєкольщикова («Торпедочка» Миколаїв) допомагали «Колосу» з Каховського району, Людмила Крючкова («Пантери» Умань) рідному «Олешшю» з Цюрупинського району, Анжела Семиженко («Легенда» Чернігів), Анастасія Петрушко, Любов Джафарова, Валерія Гузик (усі«Спартак Чернігів) обом командам «Золотої ниви» також з Цюрупинського району. Вони були лідерами у своїх командах і вели своїх партнерок до перемоги у кожному матчі.

ХОДЮФЛ футзал дівч 1999-02Організатори змагань, тренери і керівництво команд – учасниць висловлювали слова щирої вдячності тренерам і керівникам теперішніх команд дівчат  за їх якісну підготовку і надання можливості їх участі у цьому змаганні.

Звичайно ці змагання мало нагадували футзальні: практично усі команди грали у футбол на маленькому майданчику, але більшість матчів проходили у цікавій, напруженій, не дівочій боротьбі і слава Богу все обійшлося без тяжких травм. Навіть у двобої двох команд «Золотої ниви» дівчата грали між собою так безкомпромісно, що здавалося, що на майданчику не просто суперниці, а найзапекліші супротивники. І саме головне, що перемогу в цьому матчі здобула з рахунком 3:2 перша команда, що із стратегічних розкладів турнірної таблиці як би не логічно, бо якщо би перемогла друга команда, то її шанси стати чемпіоном були б практично стовідсоткові. Про те, закінчився матч і дівчата, які тільки що викресали іскри із щитків суперниць щиро і безпосередньо усміхались одна одній, тиснули руки та міцно обіймались.

Турнірна таблиця змагання після ІІ туру має такий вигляд:

М Команди І В Н П ЗМ ПМ РМ О
1 МАЯК – ОСВІТА                            Бериславський район 6 4 1 1 27 -9 18 13
2 КОЛОС                                        Каховський район 6 4 1 1 22 -6 16 13
3 ЗОЛОТА НИВА – 2 Цюрупинський район 6 4 1 1 20 -8 12 13
4 АВАНГАРД                             м. Каховка 6 4 0 2 10 -7 3 12
5 ЗОЛОТА НИВА – 1 Цюрупинський район 6 3 2 1 6 -5 1 11
6 ОЛЕШШЯ                            Цюрупинський район 6 2 1 3 12 -17 -5 7
7 СПАРТАК                                            Скадовський район 6 2 1 3 7 -12 -5 7
8 БЕРИСЛАВ                                 Бериславський район 6 1 2 3 5 -16 -11 5
9 СКІФ                                          Нижньосірогозький район 6 1 0 5 4 -20 -16 3
10 ТАВРІЯ                                                 м. Нова Каховка 6 0 1 5 2 -20 -18 1
Скорочення: М – місце команди, І – зіграно матчів, В – перемог, Н – нічиїх, П – поразок, ЗМ – забито м’ячів, ПМ – пропущено м’ячів, РМ – різниця забитих і пропущених м’ячів, О – набрано очок (за перемогу – 3 очка, нічию – 1, поразку – 0)

Футзал дівч 99-02 ХОДЮФЛЯк видно з турнірної таблиці шанси стати чемпіонами і призерами зберігають 7 команд, але вони найреальніші у перших трьох команд. Все вирішиться у заключному ІІІ (весняному) турі, який відбудеться 5-6 березня в м. Бериславі.

В.А.Роль,

голова обласної організації ВФСТ «Колос» АПК України,

Виконавчий директор ХОДЮФЛ,

голова комітету жіночого і дитячо-юнацького футболу ХОФФ

Залишити відповідь