Футзальний турнір пам’яті футболіста Віталія Несіна

Футзальний турнір пам’яті футболіста Віталія Несіна

28-29 грудня 2015 року в спортивній залі Каховського комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа» відбувся щорічний традиційний відкритий юнацький турнір з футзалу пам’яті вихованця Каховської ДЮСШ футболіста – Віталія Несіна.

SAMSUNG CAMERA PICTURES           В турнірі взяли участь команди юнаків 2003-2004 р. н. дитячо-юнацьких спортивних закладів Херсонської області: В.Лепетиха, Берислав, «Освіта» (Херсон), ДЮКФП-5 (Херсон), Чаплинка, Нова Каховка та дві команди Каховського КЗ «ДЮСШ».

SAMSUNG CAMERA PICTURESНа попередньому етапі команди були розподілені на дві групи, в яких зіграли за “коловою” системою. За підсумками матчів у групах місця розподілились таким чином:

Група А

 1. «Освіта» (Херсон)
 2. Каховка-1
 3. Берислав
 4. В.Лепетиха

 

Група Б

 1. ДЮКФП-5 (Херсон)
 2. Чаплинка
 3. Нова Каховка
 4. Каховка-2

На другому етапі команди у стикових матчах визначили призерів та переможця турніру. У грі за 5-6 місця команда Бериславської ДЮСШ з мінімальним рахунком 3:2 здолала супротивників з Нової Каховки. У першому півфінальному матчі «Освіта» (Херсон) перемогла команду з Чаплинки з рахунком 1:0. Другий півфінал між командами Каховка-1 та ДЮКФП-5 (Херсон) закінчився перемогою команди з обласного центру – 3:1. Матч за третє місце: Чаплинка – Каховка-1 – 6:2.

SAMSUNG CAMERA PICTURES       У вирішальному матчі турніру зустрілись херсонські команди «Освіта» та ДЮКФП-5. Цікавий, напружений та безкомпромісний поєдинок юних майстрів шкіряного м’яча закінчився заслуженою перемогою 2:0 команди ДЮКФП-5 (тренери команди – Юрій Мартинов та Заур Курбанов).

Кращими гравцями турніру оргкомітет визнав:

 • воротар – Назарій Білоченко («Освіта» (Херсон);
 • захисник – Ярослав Богомол («Освіта» (Херсон);
 • нападник – Михайло Кисельов (Каховка-1);
 • бомбардир – Юсуф Аскаров (Чаплинка);
 • гравець – Андрій Ходаковський (ДЮКФП-5 (Херсон)

SAMSUNG CAMERA PICTURES         На урочистій церемонії нагородження юних футболістів привітали начальник відділу у справах молоді та спорту Каховської міської ради Віктор Зубков та батьки і рідні Віталія Несіна. Вони нагородили переможців, призерів, кращих гравців та всіх учасників турніру почесними кубками, грамотами, медалями та солодкими передноворічними подарунками від організаторів,  спонсорів та родини В.Несіна.

SAMSUNG CAMERA PICTURESЯк завжди, високий організаційний рівень змагань забезпечила адміністрація КЗ «ДЮСШ» відділу освіти (директор – Віктор Чухрай) та суддівська колегія на чолі з Василем Росошиком.

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Залишити відповідь