Максимов: Я дав попередню згоду на продовження контракту

Максимов: Я дав попередню згоду на продовження контракту

Кореспондент UA-Футбол додзвонився до Юрія Маскимова, щоб привітати головного тренера бакинської “Кешлі” з перемогою в Кубку Азербайджану і попросив поділитися планами на майбутнє.

– Які завдання були поставлені керівництвом перед вами, після запрошення в грудні 2017 року?

– Завдання – потрапити в європейські кубки. Але, з мого боку була поставлена ​​умова – запросити якісних гравців, щоб виконати завдання поставлене керівництвом. Раз потрапили в Лігу Європи, значить, виконали частково завдання.

– Скажіть кілька слів про фінальний кубковий матч проти “Габали”, який ваша команда виграли з рахунком 1-0.

– Вважайте, в фіналі ми грали на виїзді. “Габала” мала перевагу, приймаючи нас на рідному стадіоні будинку, при власних вболівальниках і потужній підтримці. Для них виграти кубок було престижно. Але ми також хотіли довести, проявити себе – що в підсумку і вийшло.

Найважче було потрапити в фінал. У фіналі гралося легше, гравці відчували себе розкуто. Важкі матчі для нас були – це два півфінальних протистояння проти “Сумгаїту”. Першу вдома, ми виграли 1-0, а на виїзді зіграли 1-1. У цих іграх нас виручив Сезар Коллі, який забив два м’ячі, які вивели нас до фіналу. Коллі – парагваєць, який виступав за “Інтер” (стара назва), потім близько року не грав, але ми його знову запросили в команду через агентів і в цьому сезоні він проявив себе. Це той випадок, коли знаходиш потрібного футболіста, і він виправдовує довіру.

– Які плани на майбутнє. Чи пропонує клуб продовжити з вами контракт?

– Керівництво хоче продовжити контракт ще на рік. І я дав попередню згоду, за умови, що ті гравці, які були в команді – продовжать з клубом угоди. А може навіть ще зробити точкове посилення. Приїду 20 червня в Баку поговоримо, і тоді все остаточно вирішиться.

– На якому рівні спортивна інфраструктура клубу?

– База і стадіон – це все разом (сміється). Футбольне поле – синтетичне покриття, на якому ми і тренуємося, і граємо. Ситуація не дуже хороша. Гравці на такому покритті отримують багато травм. З восьми команд Прем’єр-ліги – чотири грають на синтетиці і чотири на трав’яному полі. Це великий мінус для такої країни з теплим кліматом.

Зате чемпіонат дуже цікавий. Прохідних матчів немає – і це найголовніше. Вісім команд грають в чотири кола, і будь-яка команда може піднести сюрприз.

Залишити відповідь