Кубок Путілова. Визначились переможці

Місяць затятої боротьби і ось вона – головна гра. Минулого уїкенду у пансіонаті «Приблежний» у Лазурному відбувся фінал футбольного Кубка Андрія Путілова. За право грати на цьому стадіоні змагалися 36 шкільних команд з Білозерщини та Корабельного району Херсона. Як і обіцяв засновник Кубка Андрій Путілов, на фінал змагань прибули футбольні зірки – представники ФК «Продексім». один із найвідоміших міні-футбольних клубів України, учасник Екстра-ліги Чемпіонату України. Поради від спортивних метрів для юних спортсменів безцінні.
Команда Чорнобаївки здобула перемогу ще в першій відбірковій грі Кубку. У фіналі ж у Прибрежному вона зайняла третє місце. Але результат юних футболістів не засмутив, вже сама участь у таких змаганнях – це стимул. Найзапеклішою була боротьба за перше місце – Дар’ївка проти 47-ї школи Херсона. Зрештою, Дар’ївка опинилася на другому місці. Виграли херсонці. Рахунок – 5:1. Третє місце зайняла команда Білозерки, четверте – Чорнобаївка.