Координаційний штаб для здійснення допомоги ветеранам футболу Херсонщини відвідав Полякова Євгена Пилиповича

Координаційний штаб для здійснення допомоги ветеранам футболу Херсонщини відвідав Полякова Євгена Пилиповича

25 березня 2020 року члени Координаційного штабу для здійснення допомоги ветеранам футболу Херсонщини – голова Херсонської обласної асоціації футболу Гордєєв Андрій Анатолійович, його заступник Володін Володимир Миколайович та виконавчий директор ХОАФ Кручер Олексій Станіславович, відвідали ветерана Херсонського футболу Полякова Євгена Пилиповича!

Поляков Євген Пилипович народився 07 квітня 1938 року, та майже все своє життя присвятив улюбленій грі мільйонів. І хоча він давно вже на пенсії, але все одно з футбольним життям не пориває. Він частий гість на яскравих футбольних святах, що проходять у нашому місті під девізом «Футболізуємо Херсонщину», та постійно слідкує за останніми новинами футболу в Херсоні та області.

Мешкає в квартирі Євген Пилипович зараз сам, і у свій 81 рік йому складно виходити на вулицю, тим паче, що є реальна загроза захворіти на (СОVID-19). Тож Координаційним штабом Херсонської обласної асоціації футболу було вирішено навістити почетного ветерана.

Євген Пилипович був дуже радий гостям. Окрім продуктів на підкріплення імунітету Херсонська обласна асоціація футболу подарувала йому календар з футболістами національної збірної.

Та окрім футбольної теми, основною темою спілкування було про те, як захиститись від коронавірусу та як поводитись в умовах карантину. Під час такої бесіди Євген Пилипович залюбки продемонстрував захисну маску власного виробництва.


Отож Бажаємо Євгену Полякову міцного здоров’я і в жодному разі не хворіти на (СОVID-19).

А ми нагадуємо, що Херсонська обласна асоціація футболу створила Координаційний штаб для здійснення допомоги ветеранам футболу Херсонщини, які потребують допомоги і захисту на період дії карантину.

Тож кожен ветеран Херсонського футболу, який потребує невідкладної допомоги в доставці продуктів харчування чи ліків, може до нас звертатися.
Контактний телефон: 050-828-36-89 (Володін Володимир Миколайович).


Залишити відповідь