Юні херсонські футболісти повернулися з відпочинку в Туреччині

Юні херсонські футболісти повернулися з відпочинку в Туреччині

Сьогодні, 4 червня, після тижневого відпочинку у Туреччині, херсонські футболісти повернулись на Херсонщину.

Батьки, хто з усмішками, хто зі сльозами радості, зустрічали своїх хлопчаків.

Також разом з батьками прийшли привітати юних спортсменів т.в.о. голови облдержадміністрації Дмитро Бутрій та виконавчий директор Херсонської обласної федерації футболу Олексій Кручер, який передав свої найщиріші вітання від Андрія Гордєєва.

Юнаки залюбки розповідали про свої незабутні враження від відпочинку у Туреччини, який вони до речі проводили з користю, не забуваючи і про тренування.

Унікальна можливість відпочинку у Туреччині була ініційована головою Херсонської обласної федерації футболу Андрієм Гордєєвим.

Нагадаємо, що путівки команди здобули за призові місця на турнірі до Дня Захисника України, проведеному Херсонською обласною федерацією футболу 13 жовтня 2018 року.

Три команди херсонських футболістів, що посіли з першого по третє місце, а саме ДЮСШ “Херсон” – тренер Сергій Чопік, КДЮСШ “Освіта” – тренер Олександр Петров та СДЮСШОР “Кристал” Херсон – тренер Володимир Володін – були нагородженні сертифікатами на відпочинок. І під час літніх канікул, на цілий тиждень з 28 травня по 4 червня, вирушили до Анталії, де відпочивати у великому п’ятизірковому готельному комплексі на першій береговій лінії Середземного моря.

Херсонська обласна федерація футболу на чолі з Андрієм Гордєєвим вітають юних спортсменів з поверненням до Херсону, що продовжуватимуть Футболізувати Херсонщину!

Залишити відповідь