Вихованець Новокаховського футболу захисник Олексій Дитятьєв повідомив, що залишає полтавський клуб “Ворскла”

Вихованець Новокаховського футболу захисник Олексій Дитятьєв повідомив, що залишає полтавський клуб “Ворскла”

Колишній захисник “Ворскли” Олексій Дитятьєв розповів, чому вирішив покинути полтавський клуб і які варіанти продовження кар’єри розглядає.
– Це не спонтанне рішення, – сказав Дитятьєв. – Довго до цього йшов, зважував усі за і проти. До останнього сподівався, що все вирішиться позитивно і обіцянки, які були дані, будуть виконані. Але в підсумку ситуація не зрушила з місця, і довелося прийняти не найпростіше рішення.

У ЗМІ просочувалася інформація, що у «Ворскли» величезні заборгованості перед футболістами – близько дев’яти місяців. Це відповідає дійсності? І стало це головною причиною розриву відносин?
– Мабуть, так. Коли тобі не платять 10 місяців, складно повністю сконцентруватися на футболі. Розумієте, виходиш на тренування, а мотивації не вистачає, всі думки про те, розрахуються з тобою чи ні, що ти вдома скажеш рідним і близьким. Якісь невеликі гроші нам виплачували, але це крапля в морі. Така ситуація сильно давила, хочеш не хочеш, не дозволяла діяти в повну силу.

– На яких умовах домовилися про розірвання контракту?
– Можна сказати, за обопільною згодою сторін. Мені не хотілося б звертатися ні в які інстанції, все-таки сподіваюся, що зі мною згодом розрахуються. Від керівництва «Ворскли» отримав лист, в якому зафіксовано борг клубу переді мною і зобов’язання погасити цю заборгованість. На цьому і розійшлися.

– «Ворсклу» покинула велика група футболістів – на сьогодні, наскільки відомо, це 13 осіб. Це пов’язано зі зменшенням витрат?
– Мені складно узагальнювати, чому пішли ті чи інші футболісти. Можу сказати лише за себе, що не відчував стабільності, не міг працювати в спокої. Якби бачив шляхи вирішення проблеми, може, і далі чекав би. Але все вирішувалося дуже повільно. Вважаю, футболіст повинен думати тільки про роботу, як вести себе на полі, слухати тренера, вивчати нові схеми, тактику і вдосконалювати свій рівень. Але коли у тебе думки не про футбол, це неправильно. Тому не міг далі терпіти.

– Якісь яскраві спогади залишилися від перебування в «Ворсклі»?

– Щасливий, що виступав в клубі з такими великими традиціями. Не шкодую ні в якому разі. Попри все, період в полтавській команді пішов для мене на користь. Це був безцінний досвід. Намагався чесно виконувати свої функції, виходити і викладатися в кожній грі. Спасибі нашим відданим уболівальникам. Заради них хотілося виходити і битися на полі. Якщо розглядати останній період, то запам’яталася, безумовно, перемога над «Динамо» в столиці. Такі моменти назавжди вкарбувалися в пам’ять. Були і не зовсім приємні епізоди. Але як би там не було, це важливий етап моєї кар’єри, і дуже гордий, що захищав кольори «Ворскли».

– З неприємних моментів, напевно, осібно стоїть виліт з єврокубків на початковій стадії. Це теж пов’язано з фінансами?
– Програвати завжди неприємно. Тим більше, коли це відбувається два роки поспіль, на першій стадії, ще й від суперників, які нам були під силу. Тут вбачаю більше психологічні проблеми: не змогли як слід налаштуватися, переоцінили свої можливості, за що і поплатилися.

– Які зараз є варіанти продовження кар’єри?
– На даний момент перебуваю в пошуках нового місця роботи. Є зацікавленість з боку українських і зарубіжних клубів, але до конкретики справа поки не доходить.

– Чи не могли б уточнити, з якого зарубіжжя виявляють до вас інтерес?
– Якщо натякаєте на російські клуби, то давно попереджав, що такі варіанти навіть не розглядаю. Ситуація в нашій країні не має, щоб мати щось спільне з північним сусідом.
http://football.sport.ua/news/332106

Залишити відповідь