Все з’ясується у матчах-відповідях

Минулої суботи у Чорнянці та Херсоні відбулися перші півфінальні матчі розіграшу кубка Херсонської області з футболу. У півфіналах зійшлися «Авангард» (Каховка) – «Мир» (Горностаївка, Новотроїцького району) та «Рятівник-Еліт-Таксі» (Херсон) – «Дружба» (Новомиколаївка, Високопільського району.

Технічні дані матчу у Чорнянці.

«Авангард» (Каховка) – «Мир» (Горностаївка) – 1:1 (0:0)

11 квітня. Чорнянка. Стадіон «Колос». 100 глядачів.

Арбітр: П. Сальников (Херсон).

Асистенти арбітра: Д. Постолюк та І. Макаренко (обидва Херсон).

Інспектор матчу: А. Сайченко (Нова Каховка).

«Авангард»: Михайленко, Лілик, Колмогорцев, Горбачов, Кузнецов, Кривич (Григорчук, 75), Петришин, Савчук, Стецюк, Гончаренко, Прихма

«Мир»: Шилов, Візовер, Головко, Шмиговський, Шелест, Горобець, Ємельянов (Арутюнян, 70), Драголюк, Комягин, Доценко (Марьєвич, 28), Савченко.

Голи: Кузнецов (85) – Шмиговський (90)

Попереджені: Петришин (22), Прихма (28) – Кузнецов (90)

Вилучений: Петришин (81, друга жовта картка)

У першому таймі гра була рівною, хоча відчувалося, що горностаївці переважали каховців майстерністю. Це стало відчутніше у другому таймі. Однак, першими відкрили рахунок футболісти «Авангарду», тим паче вони грали у меншості. Це  Кузнецов метрів з 25-ти зі штрафного надіслав м’яча у сітку воріт «Миру». Однак господарям утримати переможний рахунок не вдалося. На останній хвилині зустрічі Шмиговський зумів замкнути навісну передачу і переправити м’яча у ворота «Авангарду». Отже у підсумку нічия 1:1.

Фотозвіт матчу «Авангард» (Каховка) – «Мир» (Горностаївка)

Технічні дані матчу у Херсоні.

«Рятівник Еліт-таксі» (Херсон) – «Дружба» (Новомиколаївка) – 3:2 (1:1).

11 квітня. Херсон. Стадіон «Кристал». 150 глядачів.

Арбітр: С. Черноусов (Чорнобаївка).

Асистенти арбітра: О. Чорний та Д. Карпенко (обидва Херсон).

Інспектор матчу: В. Волонтир (Херсон).

«Рятівник Еліт-таксі»: Шелякин (Попов,70), Шумський, Кушнирук (Аббасов, 46), Смішко, Осипов, Жовко (Івченко, 83), Кушнір, Іванов (Волков, 51), Філіппов (Децик, 81), Воронюк, Кирик.

«Дружба»: Афанасов (Семенов,46), Мазуренко, Помігалов, Співаков, Гришко, Співаков, Гришко, Снітко, Штепа, Є. Бесєда, Гривенець, Іващенко (Гурін, 60), Кучерявий (М. Бесєда, 46).

Голи: Філіппов (10), Воронюк (59), К. Кирик (68 з пенальті) – Мазуренко (44 з пенальті), Штепа (80).

Попереджені: Смішко (44), Філіпов (38) – М. Бесєда (59), Помігалов (88).

Видалений: Помігаєв (90, друга жовта картка).

Гра у Херсоні проходила на запасному полі стадіону «Кристал». Зустріч розпочалася на півгодини пізніше, через затримку команди гостей.

У першій чверті тайму перевага була на боці херсонців. Вони і відкрили рахунок на 10 хвилині, коли Філіппов дальнім пострілом метрів з двадцяти, зненацька застукав голкіпера гостей. Потім новомиколаївці сміливіше почали діяти у центрі поля, поступово перехопивши ініціативу. І коли перед перервою за гру рукою гравцем херсонців, було призначено пенальті, його реалізував Мазуренко. Після відпочинку обидві команди багато атакували. Однак херсонцям вдалося спочатку забити другий гол. Це вийшов дальній удар у Воронюка. А потім Кирик реалізував пенальті призначений за грубу гру гравцем «Дружби» у своєму майданчику. Та гості не здалися, шукаючи шляхи до воріт херсонців, аби скоротити розрив у рахунку. І це їм вдалося зробити за десяток хвили до фінального свистка. Коли господарі поля дали можливість Штепі, що увірвався у штрафний майданчик, пробити по воротах. У підсумку перемога  херсонців з мінімальним рахунком – 3:2.

Отже у суботу, 18 квітня, у матчах-відповідях і будуть виявлені фіналісти кубка Херсонщини.