Вольова перемога «Кристалу» над «Меліоратором»

Вольова перемога «Кристалу» над «Меліоратором»

Дуже щедрим на голи видався матч між «Кристалом» та «Меліоратором».

Команди обережно розпочали гру. Гості грали від захисту, час від часу залучаючись до контратак. Але вже на 9 хвилині Гливий таки відкриває рахунок у цій зустрічі 1:0. «Меліоратору» знадобився деякий час, щоб оговтатися. Небезпечні моменти виникали один за одним біля їхніх воріт. Вже через хвилину 69 номер «Кристалу» опинився сам на сам проти голкіпера, але реалізувати цей прохід не вдалося.

Згодом гості почали залучатися до атак, на 18 хвилині Воронюк небезпечно пробив, голкіперу вдалося відбити на кутовий. Зрівняти «Меліоратору» вдалося на 25 хвилині, завдяки влучному пострілу Радченко. Після забитого голу гості додали у грі, і вже через кілька хвилин мали нагоду повести у рахунку. Та це їм вдалося на 38 хвилині. Павло Гарибян завдав дальнього, метрів з 25, несподіваного для воротаря удару 1:2. “Кристал” одразу ж спробував зрівняти рахунок – дуже швидкий прохід від Барладима, та залишивши позаду 2-х захисників влучити у площину воріт не вдалося.

Після перерви херсонці зробили висновки, і другий тайм одразу розпочали з небезпечної атаки. І вже на 51 хвилині Сергій Цой дальнім ударом у лівий бік зрівнює рахунок 2:2. А ще через кілька хвилин Петришин отримує гарний пас і виходить на ударну позицію – 3:2, без шансу для голкіпера. У одній із спроб зрівняти гості заробили кутовий, після розіграшу якого арбітр зафіксував порушення у штрафній і призначив пенальті. Досвідчений Юрій Комягін зрівнює рахунок 3:3.

Під завершення зустрічі “Кристалу” вдалося посилити натиск на ворота суперника. На 75 хвилині Брижчук влучним ударом виводить свою команду уперед. А на 80 хвилині Барладим вийшов один в один проти голкіпера, але він вирішив віддати пас, який в останню мить перехопив захисник «Меліоратора». Та з рахунком 4:3 матч так і завершився.

МФК «Кристал» Херсон – «Меліоратор» Кам’янка 4:3 (1:2)

Головний арбітр – М.Чертоляс, асистенти головного арбітра – Д.Постолюк, Д.Василець, спостерігач арбітражу – В.Дробот

Голи: Гливий (9), Цой (51), Петришин (53), Брижчук (75) – Радченко, ГарибянКомягін Ю.(58 пен.)
Попередження: Савін (71), Хлопков (78), Михайлов (87) – Комягін Ю.(63), Воронюк (74), Пуляєв (88)

 

Залишити відповідь