Відкритий турнір з футболу, присвячений Дню Перемоги серед команд юнаків 2006/2007 років народження

Відкритий турнір з футболу, присвячений Дню Перемоги серед команд юнаків 2006/2007 років народження

08-09 травня 2017 року у м.Херсоні у Таврійському мікрорайоні в спортивній школі КДЮСШ “Освіта” на чудовому стадіоні зі штучним покриттям, пройшов турнір з футболу серед команд юнаків 2006/2007 років народження, присвячений Дню Перемоги.

У турнірі прийняли участь команди: “Кристал” м.Херсон, КДЮСШ “Освіта” м.Херсон, ДЮСШ “Херсон” м.Херсон і ФК “Гопри” м.Гола Пристань.

Першу гру ФК “Гопри” грали з командою ДЮСШ “Херсон”.  Гра видалася бойовою, жоден із суперників не бажав поступатися і, як результат нічийний рахунок 2-2.

Другу гру ФК “Гопри” грали проти другої команди КДЮСШ “Освіта-2” і поступилися з рахунком 0-3, але гра була рівною і господарі більш вдало використали свої моменти.

На другий день змагань першу гру ФК “Гопри” грав проти господаря турніру, першої команди КДЮСШ “Освіта”. Херсонці були сильнішими і перемогли у цій зустрічі. Заключну гру наші футболісти грали проти команди “Кристал” і при перемозі над суперником займали третє місце і бронзові нагороди.Перший тайм пройшов при повній ігровій перевазі і, як результат 4-1 на користь Голопристанської команди. У другому таймі Херсонці додали і зуміли переломити хід гри, не тільки зрівнявши рахунок, а й вийшли вперед. Лише на останніх секундах зустрічі,  Голопристанці зрівняли рахунок. 5-5 остаточний рахунок зустрічі. Командам переможцям і командам призерам були вручені кубки, медалі й грамоти. Усім командам були вручені солодощі. Турнір пройшов у дружній атмосфері і подарував дітям Гарні емоції.

Директор ГМЦФЗН “Спорт для всіх” О.Г.Бурковський

Залишити відповідь