Відкритий чемпіонат ДЮСШ “Херсон” з футболу

Відкритий чемпіонат ДЮСШ “Херсон” з футболу

14 травня 2017 року в м..Херсоні в спортивному залі ДЮСШ “Херсон” відбулись ігри відкритого чемпіонату ДЮСШ “Херсон” з футболу серед команд юнаків 2010/2011 років народження.

В чемпіонаті прийняли участь шість команд дитячо-юнацьких шкіл і футбольних клубів а саме: ДЮСШ “Херсон” м.Херсон , КДЮСШ “Освіта-11” м. Херсон , ДЮСШ “Тайфун” Миколаївська область м. Баштанка , ДЮСШ “Херсон-52” , КДЮСШ “Освіта-10” ,ФК “Гопри” м.Гола Пристань.

За регламентом змагань команди були розподілені на дві групи по три команди в кожній. Ігри в групах відбулись за коловою системою(кожен зіграв між собою). Переможці груп в стикових іграх грали за перше місце, другі місця в групах виборювали бронзові нагороди а треті грали за 5-6 місця.

Команда ФК “Гопри” потрапили в групу з ДЮСШ “Херсон-52” і КДЮСШ “Освіта-10”. Першу зустріч юні футболісти ФК “Гопри” (а до речі це був їх перший турнір і перша зустріч в їх житті) провели проти господарів змагань і поступилися з рахунком 1-5. В другій зустрічі проти команди КДЮСШ “Освіта-10” ФК “Гопри”  вже маючи досвід – празнували перемогу з рахунком 8-0. В грі за третє місце футболісти ФК “Гопри” , з мінімальним рахунком 1-0 празнували перемогу.

В грі за перше місце команда ДЮСШ “Херсон-52” була сильніше ДЮСШ “Херсон”.Рахунок зустрічі 5-0.

Отже місця в відкритому чемпіонаті ДЮСШ “Херсон” визначились слідуючим чином.

Перше місце у ДЮСШ “Херсон-52”, друге у команди ДЮСШ “Херсон” , третє у команди ФК “Гопри”, четверте у команди ДЮСШ “Тайфун”, п’яте у команди КДЮСШ Освіта-10″ і шосте у команди КДЮСШ “Освіта-11”.

Командам переможцям і командам учасницям були вручені медалі і грамоти.2

Голова Голопристанської федерації “Гопри”                                 Бурковський О.Г.

Залишити відповідь