Відкрито новий майданчик у смт. Новотроїцьке Херсонської області

Відкрито новий майданчик у смт. Новотроїцьке Херсонської області

2 червня 2018 року у Херсонській області було відкрито одразу два нових майданчика зі штучним покриттям.

Після відкриття майданчика у смт. Чаплинка голова Херсонської обласної державної адміністрації і за сумісництвом голова Херсонської обласної федерації футболу Андрій завітав до смт. Новотроїцьке.На цьому заході були присутні й інші почесні гості, це народний депутат України Сергій Хлань, заступник голови державної адміністрації Євген Рищук, виконавчий директор Херсонської обласної федерації футболу Олексій Кручер, начальник Управління з питань фізичної культури та спорту Юрій Кан, голова Новотроїцької районної державної адміністрації Наталія Султановська та ін.

«Здоров’я наших дітей, це найважливіша місія, яку зараз ми виконуємо за дорученням президента України» – наголосив Андрій Гордєєв.

У своєму вітальному слові Сергій Хлань підкреслив: «Наша програма в дії, і цей майданчик збудований спільними зусиллями для наших дітей, і ми хочемо, щоб всі вони стали чемпіонами, чемпіонами району, чемпіонами міста, чемпіонами України! Але найголовніше, щоб всі вони були здоровими і грали у футбол!»

Андрій Гордєєв перерізав символічну стрічку, і зробив перший удар по м’ячу на цьому полі. Також діти отримали у подарунок від херсонської обласної федерації футболу нові футбольні м’ячі.

Під завершення церемонії дитячо-юнацький футбольний клуб «Аматор» зіграв товариський матч з місцевими школярами.

Відкриття майданчика зі штучним покриттям здійснюється в рамках проекту «Розвиток в області мережі сучасних спортивних споруд», яке фінансувалося за рахунок коштів державного й місцевого бюджетів, а загалом це близько 1,5 млн грн.

Футболізація Херсонщини продовжується!

Більше фото на нашій сторінці у фейсбук

 

 

Залишити відповідь