Відкрито новий футбольний майданчик у селі Милове

Відкрито новий футбольний майданчик у селі Милове

7 вересня 2018 року у селі Милове Бериславського району було відкрито новий сучасний спортивний майданчик зі штучним покриттям.Привітати юних спортсменів із новим майданчиком прийшли заступник голови обласної державної адміністрації Андрій Балонь, начальник управління з питань фізичної культури та спорту Юрій Кан, голова районної державної адміністрації Гомон Олександр, депутат Верховної Ради України Вінник Іван, голова Бериславської районої ради Володимир Коновалов та інші.

«Сьогоднішнє свято, відкриття майданчика – воно для наших дітей. І я вам бажаю, щоб на цьому майданчику не було вільної хвилини, щоб він пустував. Займайтесь футболом, грайте з задоволенням, прославляйте своє рідне село!» – виступив у своїй промові Андрій Балонь.Також з нагоди відкриття майданчику місцеві переможці отримали нагороди та нові футбольні м’ячі.На знак відкриття футбольного майданчика почесні гості разом з дітьми перерізали символічну стрічку. Після чого вони були запрошені зробити свій перший удар по м’ячу.Після церемонії відкриття юні спортсмени одразу приступили до свого першого тренування та провели свої перші матчі на новому полі.Варто відзначити, що розвиток футбольної інфраструктури для жителів села дасть змогу юним футболістам продовжувати займатися спортом в  більш комфортніших умовах, що дуже важливо для підготовки майбутніх переможців.

Відкриття цього майданчика стало можливе завдяки в проекту «Розвиток в області мережі сучасних спортивних споруд”, будівництво здійснювалося за рахунок спів фінансування з державного та місцевих бюджетів, а це близько 1,5 млн. грн.

На Херсонщині відкрито вже близько двадцяти майданчикі, і це тільки початок.

  Футболізація Херсонщини триває!

Більше фото на нашій сторінці у фейсбук

 

Залишити відповідь