В Каховці відбувся турнір з футзалу серед ветеранів.

В Каховці відбувся турнір з футзалу серед ветеранів.

02 грудня 2018 року в спортивній залі ДЮСШ Каховської міської ради відбувся відкритий міський турнір з футзалу серед команд ветеранів (вікова категорія 55+). Змагання були організовані відділом у справах молоді та спорту Каховської міської ради спільно з Каховською міською федерацією футболу та відділом освіти (ДЮСШ Каховської міськради). Спонсорську підтримку в проведенні турніру надали: «Фонд Ігоря Хомінця «Знай більше!», ПрАТ «Чумак» та депутат Каховської міської ради Артем Трофимчук.

Учасниками змагань стали команди: м. Каховка, «Енергія» (Н.Каховка), «Скіф» (Н.Сірогози) та «Азовець» (Генічеськ). Під час урочистої церемонії відкриття учасників змагань і вболівальників привітав начальник відділу у справах молоді та спорту Віктор Зубков та від імені організаторів і всіх присутніх поздоровив знаменитого каховського футболіста, а нині тренера-викладача Каховської ДЮСШ Сергія Олексійовича Дегтярьова з 60-річним ювілеєм, який він відзначив 30 листопада. Всі учасники та вболівальники долучилися до поздоровлень відомого у футбольній спільноті Херсонщини спортсмена-ветерана.

            В складах команд виступали добре відомі у минулому футболісти Херсонщини. Незважаючи на доволі солідний, за футбольними мірками, вік (багато хто з учасників розміняв не тільки шостий, а навіть сьомий десяток років), футболісти-ветерани діяли з юнацьким запалом, як у кращі свої спортивні роки. Всі матчі проходили у цікавій та безкомпромісній спортивній боротьбі. За підсумками турніру, в якому першість розігрувалась за коловою системою, перемогли ветерани новокаховської «Енергії», на другому місці – каховчане, на третьому – команда з Нижніх Сірогоз, і трохи не дотягнули до призових місць футболісти з Генічеська, мабуть самої вікової команди на турнірі. Кращими гравцями були визнаны:

– Сергій Величко (Н.Сірогози) – кращий гравець турніру;

– Володимир Семенко (Н.Каховка) – кращий воротар турніру;

– Ігор Цибатий (Каховка) – кращий бомбардир турніру.

Команди-призери та кращі гравці були відзначені дипломами та призами від організаторів, а всі учасники турніру та арбітри отримали подарунки від ПрАТ «Чумак». Але найбільш вагомим підсумком турніру для команд став не результат в турнірній таблиці, а можливість дружнього спілкування старих футбольних друзів-суперників на футбольному майданчику та за його межами, а також вшанування спортивних заслуг футболіста-ювіляра – Сергія Дегтярьова.

Організатори змагань висловлюють щиру подяку всім командам-учасницям за підтримку ветеранського спортивного руху та пропаганду здорового способу життя.

Залишити відповідь