В Іванівській районній державній адміністрації відбулась нарада щодо розвитку футболу в районі

В Іванівській районній державній адміністрації відбулась нарада щодо розвитку футболу в районі

13 червня 2017 року, під головуванням голови Іванівської районної державної адміністрації С.Довбні в приміщенні райдержадміністрації відбулась нарада з питання розвитку футболу в Іванівському районі.IMG_20170613_110139

На нараді були присутніми: член виконкому Херсонської обласної федерації футболу Ю.Сердюк, заступник голови Нижньосірогозької районної федерації футболу І.Гладун, голова районної ради Л.Павленко, заступник голови районної державної адміністрації Н.Максак, Іванівський селищний голова В.Дебелий, завідувач сектору культури, молоді та спорту В.Саманчук, начальник Іванівського міжрайонного управління водного господарства В.Щербань, голова молодіжної ради при районній державній адміністрації, депутат селищної ради Д.Петрусів, голова Іванівської федерації футболу Є.Щастливий, капітан ФК «Водовод» С.Пілецький.
Голова районної державної адміністрації С.Довбня зазначив, що збірна команда з футболу вперше приймає участь у Першості Херсонської області з футболу серед аматорських команд. Районною державною адміністрацією були виділені кошти для участі в обласних турнірах та змаганнях. Проте, в першому колі турніру є певні не доопрацювання, так, не враховано фінансовий аспект: оплату суддівства та кошти на відрядження команди.
У своєму звернені член виконкому Херсонської обласної федерації футболу Ю.Сердюк повідомив, що вирішення фінансових питань можливе за активної участі району в державних проектах, спрямованих на розвиток спорту, залученням спонсорів, небайдужих до розвитку спорту, а також належне функціонування місцевої федерації футболу. «Все залежить тільки від вас, від вашої ініціативи, активності і бажанні підняти розвиток не тільки футболу, але й спорту в цілому на дійсно високий рівень не тільки в районі, та в області також»,- зазначив Ю.Сердюк.
Ю.Сердюк зазначив, що на 2017-2020 роки розроблена обласна програма розвитку футболу. Пріоритетом в розвитку футболу та й спорту в цілому повинно стати залучення дітей до всіх видів спорту. Але для цього потрібні спортивні дитячі школи на місцях. Саме такого пріоритету дотримується голова Херсонської обласної федерації футболу А.Гордєєв.
Досвідом щодо розвитку футболу в Нижньосірогозькому районі поділився заступник голови Нижньосірогозької районної федерації футболу І.Гладун, який надав ряд корисних та змістовних порад з вирішення цього питання.
Під час жвавого обговорення поставленого питання щодо фінансування збірної команди району голова районної державної адміністрації С.Довбня, селищний голова В.Дебелий та начальник Іванівського міжрайонного управління водного господарства В.Щербань запевнили, що збірна команда з футболу Іванівського району буде й надалі приймати участь в Першості Херсонської області з футболу серед аматорських команд 2017 року.
Голова районної державної адміністрації С.Довбня надав ряд доручень за результатами наради завідувачу сектору культури, молоді та спорту В.Саманчуку.
На завершення наради член виконкому Херсонської обласної федерації футболу Ю.Сердюк подарував району 5 футбольних м’ячів від Федерації Футболу України. В свою чергу голова районної державної адміністрації С.Довбня запевнив, що розвитку футболу в районі буде і надалі пріоритетним питанням.IMG_20170613_113916

Залишити відповідь