В Ірландії пройшов перший дитячий турнір серед  Українських біженців. Діти отримали у подарунок м’ячі від Української асоціації футболу.

В Ірландії пройшов перший дитячий турнір серед  Українських біженців. Діти отримали у подарунок м’ячі від Української асоціації футболу.

У середу 10 серпня 2022 року у Фенікс парку  міста Дублін, Ірландія, відбувся чудовий футбольний захід – перший дитячий турнір під назвою «Човен» серед дітей Українських біженців, які  зараз перебувають в Ірландії. Участь у змаганнях взяли 84 учасника, хлопчики й дівчатка.

Організатор турніру – футбольний клуб «Динамо» (Дублін), який був заснований 20 років тому українськими емігрантами.

Головна мета клубу – розвиток фізичних здібностей у дітей, інтеграція дітей до суспільства засобами спорту та залучення їх до здорового способу життя.

 У різних групах цього клубу зараз займається більше 80-ти українських дітей віком від восьми до 14-ти років, які після 24 лютого були змушені були залишити батьківщину та виїхати до Ірландії, рятуючись від війни.

Юні футболісти проводять свої тренування кілька разів на тиждень і також приймають участь у місцевих змаганнях.

Також в цьому клубі працює екс-тренер ДЮСШ «ХЕРСОН» та екс-воротар херсонського «Кристала» Василь Рудник, який тренує дітей та допомагає їм якнайшвидше адаптуватися у новому середовищі.

Виконавчий директор Херсонської обласної асоціації футболу Олексій Кручер привітав дітей і їх тренерів та вручили їм футбольні м’ячі від Української асоціації футболу. Після чого усі були запрошені до спільного фото на згадку про цю чудову мить.

Також висловлюємо подяку Президенту УАФ – Андрію Павелку та Першому віце-президенту УАФ – Вадиму Костюченку, послу України в Ірландії – Ларисі Герасько, консулу України в Ірландії – Олексію Тютюненко та усім причетним за підтримку даного заходу.

Більше фото ТУТ

Залишити відповідь