У смт. Нижні Сірогози триває фестиваль «Відкриті уроки футболу»

У смт. Нижні Сірогози триває фестиваль «Відкриті уроки футболу»

У фестивалі беруть участь 192 дітей з Нижньосірогозького району віком від 6 до 12 років. Загалом це діти-переселенці (близько 50 відсотків), 40 відсотків дівчат, а також, діти-сироти, діти учасників АТО, діти з особливими потребами, та звичайні школярі. Ціль проекту – за допомогою футболу здружити всіх дітей незалежно від рівня здібностей та соціального статусу.Проект «Відкриті уроки футболу» («Open Fun Football Schools») реалізовується Херсонською обласною федерацією футболу під егідою Федерації футболу України, та здійснюється за підтримки Європейського Союзу, також за організаційної підтримки Нижньосірогозької федерації футболу, та за спонсорської підтримки ТМ «Моршинська» мінеральна вода «Моршинська».Під час фестивалю 12 вихователів фізичної культури разом зі своїми помічниками демонструють дітям різноманітні вправи та конкурси, активні ігри з елементами футболу, які націлені на отримання радості від гри незалежно результату.Завтра, 19 травня, на місцевому стадіоні «Скіф», у передостанній день фестивалю відбудеться урочиста презентація проекту, на яку завітають багато почесних гостей, серед яких буде присутній очільник області, голова Херсонської обласної федерації футболу – Андрій Гордєєв.

Програма заходу:

10:00 – урочиста церемонія відкриття нового спортивного майданчика зі штучним покриттям (на території Нижньосірогозької ЗОШ І-ІІІ ступенів).

11:00 – урочиста презентація фестивалю «Відкриті уроки футболу» (смт. Нижні Сірогози, вул. Таврійська (Щорса) 52, стадіон: «Спортивні об’єкти та споруди комунального закладу Нижньосірогозької дитячо-юнацької спортивної школи» (стадіон «СкіФ»)

Довідкова інформація:

Проект ЄС «Відкриті уроки футболу» (Open Fun Football Schools) виконують Асоціація крос-культурних проектів (Данія), Федерація футболу України, Всеукраїнська Фонд «Захист прав дітей», StreetFootballWorld (Німеччина) в партнерстві з Міністерством освіти і науки України та Національною поліцією Україна. Проект розрахований на 4 роки: з 2017 до 2021.

У 2018 року до проекту залучені 17 місцевих громад в Донецькій, Луганській, Харківській, Дніпропетровській, Запорізькій, Херсонській, Миколаївській, Одеській та Київській областях.

Залишити відповідь