У Нижніх Сірогозах відкрили новий спортивний майданчик

У Нижніх Сірогозах відкрили новий спортивний майданчик

19 травня голова Херсонської обласної державної адміністрації та за сумісництвом голова Херсонської обласної федерації футболу Андрій Гордєєв відкрив новий спортивний майданчик зі штучним покриттям розміром 42 м * 22 м. у смт. Нижні Сірогози на території Нижньосірогозької ЗОШ І-ІІ ступенів. Також на цьому урочистому заході брали участь й інші почесні гості: народний депутат України Хлань Сергій Володимирович, виконавчий директор ХОФФ Олексій Кручер, голова Нижньосірогозької районної державної адміністрації Павлов Павло Семенович, голова Нижньосірогозької районної ради Яців Іван Григорович, депутат обласної ради Гомон Геннадій Іванович, голова Нижньосірогозької районної федерації футболу Сердюк Юрій Олександрович та ін. Будівництво цього спортивного майданчика вартістю 1,5 млн. грн. здійснювалось у рамках проекту «Розвиток в області мережі сучасних спортивних споруд» за рахунок спів фінансування з державного і місцевого бюджетів.  «У нас всіх є велике завдання від президента України, щоб ви були самими здоровими дітьми. Бо саме діти – наше майбутнє. Ви будете найздоровішими, а наша держава – найсильнішою!» – зазначив у своєму привітанні Андрій Гордєєв.“Грайте, змагайтесь, перемагайте, бо саме з вас виростуть нові майбутні чемпіони. Цей майданчик для вас діти, для вашої сили, для вашого здоров’я, для ваших здобутків!” – підкреслив народний депутат Сергій Хлань.

Треба відзначити, що Нижньосірогозький район активно розвивається у футбольному напрямку, молодь району постійно бере участь та перемагає у турнірах на різних рівнях, а Нижньосірогозька районна федерація у 2017 році була визнана кращою районною федерацією області. Розвиток футбольної інфраструктури дозволить залучити якнайбільше дітей до занять спортом, що дозволить їм займатися футболом у більш комфортних умовах, з яких виростуть наші майбутні чемпіони.Після привітальних слів очільник області вручив юним спортсменам та спортсменкам нові футбольні м’ячі від Херсонської обласної федерації футболу. У свою чергу школярі та директор подякували за чудовий майданчик, а творчі колективи підняли настрій усім присутнім своїми виступами.

Також Андрій Гордєєв відзначив футбольні успіхи Нижньосірогозького краю, та нагородив голову Нижньосірогозької федерації футболу Сердюка Юрія Олександровича за значний внесок у розвиток футболу у області – Медаллю за заслуги, а директора Нижньосірогоської дитячо-юнацької спортивної школи Ігоря Гладуна – відзнакою Федерації футболу України. Насамкінець Андрій Гордєєв разом з дітьми перерізали символічну червону стрічку та здійснили свій перший удар по м’ячу на цьому полі. Футболізація Херсонщини триває!Після відкриття майданчику очільник області пройшовся коридорами місцевої школи, після чого усі гості завітали на фестиваль «Відкриті уроки футболу», що проходить на стадіоні «Скіф».

Більше фото на нашій сторінці у фейсбук

 

Залишити відповідь