У смт. Нижні Сірогози Херсонської розпочався фестиваль «Відкриті уроки футболу»

У смт. Нижні Сірогози Херсонської розпочався  фестиваль «Відкриті уроки футболу»

У рамках проекту ЄС «Відкриті уроки футболу» у смт. Нижні Сірогози розпочався 5-ти денний фестиваль для дітей-переселенців та їхніх друзів.

Проект «Відкриті уроки футболу» («Open Fun Football Schools») реалізовується Херсонською обласною федерацією футболу під егідою Федерації футболу України, та здійснюється за підтримки Європейського Союзу, також за організаційної підтримки Нижньосірогозької федерації футболу, та за підтримки ТМ «Моршинська» мінеральна вода «Моршинська».

Цей проект відкритий для всіх дітей, і націлений на отримання радості від гри незалежно від рівня здібностей дитини, впровадження цінностей здорового способу життя молоді, профілактики та подолання дитячої злочинності і конфліктів, забезпечення рівного доступу до футболу дівчат, сиріт, дітей зі спеціальними потребами.

У фестивалі беруть участь 192 дітей з Нижньосірогозького району. Загалом це діти віком від 6 до 12 років, це хлопчики й дівчатка, діти-переселенці, діти-сироти, діти учасників АТО, діти з особливими потребами. Основна мета – за допомогою футболу здружити вимушено переміщених дітей і молодь з Донбасу і Криму з їх однолітками, виховати відповідальне ставлення до здорового способу життя і зменшити рівень дитячої злочинності і конфліктів.

Під час фестивалю вихователі фізичної культури разом зі своїми помічниками демонструватимуть дітям різноманітні вправи та конкурси, які допомагають розвинути влучність, швидкість та витривалість, і які націлені не на досягнення спортивного результату, а на отримання радості від гри незалежно від рівня здібностей.

Фестиваль, який проходитиме з 16 по 20 травня включає в себе таку програму:

  • активні ігри з елементами футболу: ігри на розвиток, ігри на техніку, ігри на точність та ін..
  • майданчик здорового способу життя
  • спілкування з поліцейськими щодо запобігання дитячої злочинності
  • консультації шкільних психологів
  • школа юного вболівальника
  • «Солодкий» кубок
  • нагородження пам’ятними подарунками

А 19 травня у смт. Нижні Сірогози відбудеться подвійне свято!

На території Нижньосірогозької ЗОШ І-ІІІ ступенів у рамках проекту «Футболізуємо Херсонщину», який йде пліч опліч з проектом «Відкриті уроки футболу», буде відкрито новий футбольний майданчик розміром 42*22. Це дозволить залучити до занять футболом якомога більше дітей, і які будуть займатися спортом у більш комфортних умовах. На відкриття майданчику завітає багато почесних гостей, серед яких – голова обласної державної адміністрації і за сумісництвом голова Херсонської обласної федерації футболу Андрій Гордєєв.

Після відкриття майданчику Андрій Гордєєв разом з почесними гостями завітає на фестиваль «Відкриті уроки футболу». Окрім незабутніх вражень діти отримають подарунки від Херсонської обласної федерації футболу. М’ячі, футбольний інвентар та обладнання від Федерації футболу України, який використовується на фестивалі, залишиться школам, які беруть участь у проекті, а волонтерам і дітям-учасникам – екіпірування.

Довідкова інформація:

Проект ЄС «Відкриті уроки футболу» (Open Fun Football Schools) виконують Асоціація крос-культурних проектів (Данія), Федерація футболу України, Всеукраїнська Фонд «Захист прав дітей», StreetFootballWorld (Німеччина) в партнерстві з Міністерством освіти і науки України та Національною поліцією Україна. Проект розрахований на 4 роки: з 2017 до 2021.

У 2018 року до проекту залучені 17 місцевих громад в Донецькій, Луганській, Харківській, Дніпропетровській, Запорізькій, Херсонській, Миколаївській, Одеській та Київській областях.

Залишити відповідь