У селищі Текстильників відкрили новий спортивний майданчик!

У селищі Текстильників відкрили новий спортивний майданчик!

21 грудня голова Херсонської обласної державної адміністрації та за сумісництвом голова Херсонської обласної федерації футболу Андрій Гордєєв відкрив новий спортивний майданчик зі штучним покриттям у Херсонській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №39 “Школа-родина” Херсонської міської ради. Також у урочистому відкритті приймали участь такі почесні гості: міський голова Володимир Миколаєнко, голова Херсонської обласної ради Владислав Мангер, заступник голови Херсонської облдержадміністрації Андрій Балонь, секретар міської ради Олена Урсуленко, виконавчий директор ХОФФ Олексій Кручер та депутати міської та обласної рад.

Будівництво спортивного майданчика здійснювалось в рамках проекту «Розвиток в області мережі сучасних спортивних споруд» за рахунок співфінансування з державного і місцевого бюджетів.

Варто відзначити, що розвиток футбольної інфраструктури дозволить залучити до занять футболом більше дітей, які продовжуватимуть займатися улюбленим спортом в більш комфортних умовах.

Андрій Гордєєв виступив з привітальним словом та вручив нові футбольні м’ячі місцевим юним футболістам і футболісткам. У свою чергу школярі та директор подякували за чудовий майданчик, а творчі колективи підняли настрій усім присутнім своїми виступами.

Насамкінець Андрій Гордєєв та Володимир Миколаєнко перерізали символічну червону стрічку. Футболісти місцевого клубу “Текстильник” провели свій перший матч на цьому полі з учнями школи, та запросили здійснити свій перший удар по м’ячу очільника області.

До кінця року планується відкриття ще декількох майданчиків. Найближчим часом відкриється майданчик у Новотроїцькому районі.

Більше фото на нашій сторінці у фейсбук

Залишити відповідь