У ПФЛ викликає занепокоєння ФК «Кристал» Херсон, який досі не розпочав підготовку

17 лютого 2016 року у Будинку футболу пройшло перше засідання Стратегічної ради ПФЛ. У його роботи взяли участь представники клубів ПФЛ, перший віце-президент ФФУ Олександр Бандурко, виконавчий директор УПЛ Євген Дикий. Привітав присутніх президент ПФЛ Сергій Макаров, зазначивши, що новостворений орган є велінням часу і покликаний покращити комунікацію між клубами і Адміністрацією ліги.

На засіданні розглядалися такі питання: Проект змін до Договору між ФФУ та ПФЛ про організацію та проведення Всеукраїнських змагань. Проект змін та доповнень до Статуту ОПФКУ ПФЛ Проект змін та доповнень до Регламенту змагань на змагальний сезон 2017/18. Проект формату проведення змагань серед команд клубів першої та другої ліг на змагальний сезон 2017/18 Проект плану-календаря змагань на змагальний сезон 2017/18 Про розвиток змагань ПФЛ. Протягом 3,5 годин тривало обговорення важливих питань і за словами представників клубів засідання стало досить конструктивним. Розглянуті питання буде винесено на Раду Ліг.

Учасники засідання не обійшли тему підготовки клубів до весняної частини змагань. занепокоєння викликає ФК «Кристал» Херсон, який досі не розпочав підготовку. «Зараз вивчаємо складність ситуації, яка виникла в клубі та визначимо, шляхи подолання для того аби команда продовжила виступи у весняній частині змагань», – підкреслив Макаров.

Тим часом триває процес виготовлення нового трофею для чемпіонів першої та другої ліг, а також медалей для призерів змагань. Тривають перемовини щодо трансляцій матчів першої ліги на одному з телеканалів. В рамках співпраці кожен клуб ПФЛ отримав від нашого партнера компанії JAKO по два м’яча, які пройшли тестування FIFA та мають найвище маркування FIFA Quality PRO, клуби мають випробувати їх на товариських матчах та тренуванні. Сподіваємося, що ліга нарешті отримає свій офіційний м’яч змагань

footboom.com

Залишити відповідь