Турнір з футзалу «Весняний пролісок»

Турнір з футзалу «Весняний пролісок»

13 березня 2015 року в міському Палаці Спорту м.Гола Пристань відбувся відкритий турнір з футзалу «Весняний пролісок» серед дітей 2006-2007 р.оків народження, в якому прийняли участь кращі команди м. Херсон – «Освіта» та «Кристал», м. Миколаїв – «СДЮШОР», «МФК-Академія» та ФК «Гопри» м. Гола Пристань.

На урочистому відкритті турніру з привітальними словами та побажаннями виступили: заступник міського голови Яценко Андрій Анатолійович, заступник начальника відділу освіти, молоді та спорту Таран Олександр Веніамінович та директор міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Бурковський Олександр Григорович.

Турнір проходив по коловій системі в одне коло і кожна команда мала можливість зіграти між собою. Не дивлячись на дуже юний вік футболістів, вони продемонстрували хороший рівень майстерності, а напруження боротьби та бажання перемогти було присутнє в кожній грі.

За підсумками турніру:

І місце – «Освіта» (м.Херсон);

ІІ місце – ФК «Гопри» (м.Гола Пристань);

ІІІ місце – «Кристал» м.Херсон.

Переможці та учасники змагань були нагородженні грамотами, медалями, кубками та пам’ятними призами, а кращі гравці відзначенні дипломами.

За інформацією Голопристанського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»

Залишити відповідь