Турнір з футболу пам’яті В. Г. Щербаченка в Чулаківці.

Турнір з футболу пам’яті В. Г. Щербаченка в Чулаківці.
dav

 На стадіоні “Вікторія”  села Чулаківка відбувся футбольний турнір пам’яті Героя Соціалістичної праці В. Г. Щербаченка.

       Турнір започатковано комітетом комсомолу колишнього колгоспу ім. Леніна у 1984 році.

       З 1999 року розігрується як кубок пам’яті. Цього року в турнірі прийняли участь чотири команди: ФК “Чулаківка”, ФК “Збур’ївка”, ФК “Солдатське” та ФК “Добропілля”.

       Перед початком змагань футболісти та вболівальники вшанували пам’ять героя хвилиною мовчання. Право покласти квіти на могилу героя було надано гравцям команди ветеранів Миколі Параходу та Віктору Ільіну. 

       Змагання проходили за олімпійською системою.

       У першому півфіналі господарі переграли команду Збур’ївки з рахунком 3:1. З таким же рахунком команда “Добропілля” одержала перемогу над командою “Солдатське”. У грі за третє місце футболісти Збур’ївки з рахунком 5:1 перемогли нововолодимирівців.

        У фіналі “Чулаківка” перемогла “Добропілля” з рахунком 3:0. 

        Команда-переможниця отримала красень-кубок та грошову винагороду. Всі команди-призери і учасники отримали грамоти та грошові винагороди з фонду благодійних внесків чулаківських фермерів та підприємців. 

        За підсумками змагань визнано п’ять кращих гравців. Ними стали: кращий воротар – Сергій Клімов (“Збур’ївка”), захисник – Роман Страхов, півзахистник Ігор Афанасієв (обидва – “Чулаківка”), кращий нападаючий – Ігор Шломченко (“Добропілля”), кращий гравець турніру – Карен Тонеян (“Чулаківка”).

        Своїм успіхам футболісти завдячують Чулаківській сільській раді  (сільський голова С.В. Корольова), керівникам фермерських господарств та підприємств с. Чулаківка: С. В. Рибалку, О. М. Сідєльнікову,  О. О. Синенку,  В. М. Цихановичу,  П. Ф. Тихончуку,  А. П. Зацаріній,  М. А. Параходу,  братам Юрію та Ігору Коваленкам.

                      С. І. Курган – головний суддя змагань, головарайонної федерації футболу

genicheskrff.at.ua

Залишити відповідь