Турнір пам’яті футболістів Каховщини.

Турнір пам’яті футболістів Каховщини.

18 березня 2018 року в спортивній залі ДЮСШ Каховської міської ради відбувся традиційний відкритий турнір з футзалу серед ветеранів (45 років і старші), присвячений пам’яті футболістів Каховщини. Змагання були організовані відділом у справах молоді та спорту Каховської міської ради спільно з Каховською міською федерацією футболу, відділом освіти (ДЮСШ Каховської міськради) та при підтримці Фонду Ігоря Хомінця «Знай більше!» і депутата Каховської міської ради Артема Трофимчука. Головний суддя змагань – легенда каховського футболу Василь Росошик.

Цього року в турнірі взяли участь шість команд: «Каховка-45», «Каховка-40» (виступала поза конкурсом), «Скіф» (Н.Сірогози), «Вікторія» (Асканія-Нова), «Азовець» (Генічеськ) та «Енергія» (Н.Каховка). Під час урочистої церемонії відкриття учасників змагань та вболівальників привітав начальник відділу у справах молоді та спорту Віктор Зубков. Футболісти-ветерани та вболівальники вшанували хвилиною мовчання пам’ять футболістів Каховщини, які завчасно пішли з життя.

            У складах команд виступали добре відомі у минулому футболісти Херсонщини. Всі матчі проходили у цікавій, безкомпромісній спортивній боротьбі. Незважаючи на доволі солідний вік (багато хто з учасників розміняв не тільки п’ятий, а й вже шостий та навіть сьомий десяток років), футболісти-ветерани діяли з юнацьким запалом, як у кращі свої спортивні роки.

На попередньому етапі команди були розподілені жеребом на дві групи (по три команди), в яких зіграли за коловою системою. За підсумками групового етапу кращі чотири команди розіграли першість у стикових матчах. У грі за третє місце нижньосірогозький «Скіф» переміг «Вікторію» з Асканіі-Нова, а у фіналі господарі майданчику з команди «Каховка-45» здолали опір ветеранів новокаховської «Енергії» та стали переможцями турніру. Кращими футболістами були визнані:

– Сергій Величко («Скіф» (Н.Сірогози) – кращий гравець турніру;

– Олександр Іванов («Каховка-45») – кращий воротар турніру;

– Ігор Бойко («Каховка-45») – кращий бомбардир турніру (5 забитих м’ячів);

            Організатори змагань висловлюють щиру подяку всім командам-учасницям за підтримку ветеранського спортивного руху та пропаганду здорового способу життя.

Залишити відповідь