Товариський матч ФК “Восход” Стара Маячка – “Освіта-2004”

Товариський матч ФК “Восход” Стара Маячка – “Освіта-2004”

У рамках підготовки до весняної частини Чемпіонату України жіночий футбольний клуб “Восход” Стара Маячка 6 березня на стадіоні КДЮСШ міста Херсону провів товариський матч з юнаками команди “Освіта-2004”.

Для юних футболістів цей матч був принциповим. Вони продемонстрували швидкий футбол. Але початок зустрічі вони грали від захисту. Та вже на на 8 хвилині їм вдалося піймати суперника на контр-атаці, а на 11 хвилині юнаки рахунок подвоїли. А ле футболістки “Восходу” теж показували дуже якісну гру, постійно створюючи небезпечні моменти біля воріт суперника, іноді пробиваючи майже впритул. На 16 хвилині вони 1 м’яч відіграли, а через кілька хвилин голкіпер “Освіти” нейтралізував вихід один на один. Та до перерви голів вже не було.

у другому таймі гра була рівною, рахунок 2:1 тримався доволі довго. Але виграючи у швидкості, наприкінці матчу, освітянам вдалося забити ще два м’ячі. Отож 4:1 на користь “Освіти-2004”. А для футболісток “Восходу” це звичайно корисний досвід.

Вже з 11 до 15 березня 2019 року ФК “Восход” візьме участь у Всеукраїнському турнірі «Футбольна весна 2019» з футболу серед жінок. Змагання пройдуть у м.Львів/м.Винники в яких приймуть участь 9 команд Вищої ліги.

Група А
1. Житлобуд-1, Харків
2. Пантери, Умань
3. Єдність-ШВСМ, Плиски
Група Б
1. Житлобуд-2, Харків
2. Восход, Херсонська область
3. Ладомир, Володимир-Волинський
Група В
1. Львів-Янтарочка, Львів
2. Ятрань-Берестівець, Уманський район
3. Родина-Ліцей, Костопіль

Більше фото тут

Залишити відповідь