Товариська гра за участі наших хлопці

Товариська гра за участі наших хлопці

В неділю було проведено товариську зустріч між новомиколаївською «Дружбою» та ФК «Ентузіаст» з Нововоронцовки. В даному поєдинку взяли участь відразу троє гравців нашого ФК «КОЛОС» (Нововоскресенське) – Туз Андрій, Мацюта Валентин та Русін Віталій. Які зіграли, звісно ж, за Новомиколаївку.

В дуже цікавій і напруженій боротьбі «напіврозібраний» склад новомиколаївців на класі по футбольному «роздягнув» команду з Нововоронцовки, відвантаживши шість м’ячів в сітку воріт голкіпера суперників. Доречі на воротах в ФК «Ентузіаст» стояв – Мураєнко Анатолій, гравець який став причиною зриву матчу 11-го туру другого кола чемпіонату в Нововоскресенському. В цій зустрічі цього воротаря було якісно «пробито» шість разів протягом 90-та хвилин, порадувавши всіх любителів футболу Нововоронцовського та Високопільського районів.

Варто відмітити, що наші хлопці, в складі ФК «Дружба», вдало провели поєдинок, помстившись неприємній команді за надмірне зловживання суддівством на свою користь у офіційних матчах. Валентин Мацюта відзначився гольовою передачею, а Віталій Русін забив один з шести голів.

Дякуємо за перемогу!
Чекаємо в грі за «Колос» в найближчих офіційних матчах!

Технічні дані з матчу:
ФК «Дружба» (Новомиколаївка) – ФК «Ентузіаст» (Нововоронцовка) – 6:4
13.09.2015. Високопільський район. с. Новомиколаївка. Стадіон «Дружба».

Владислав Семененко, адміністратор групи

ФК «Колос» (Нововоскресенське)

Залишити відповідь