«Таврія» Сімферополь, яка святкувала своє 60-річчя, порадувала своїх вболівальників перемогою.

«Таврія» Сімферополь, яка святкувала своє 60-річчя, порадувала своїх вболівальників перемогою.

Суднобудівник (Миколаїв) – Таврія (Сімферополь) – 0:4

22.04.2018. 26 тур. Берислав. Стадіон «Машинобудівник»

Голи: Кушнір, (45), Воронченко (66), Куксенко, (74, пен), Жиганов (80)

Суднобудівник: Котляров, Задерей, Мізернюк, Безуханич, Зайчек, Кирієнко, Носов, Гагулін, Дмитрієв, Малярчук (Кретов, 78), Бобелюк. Запасні: Жуков, Мамедов. Головний тренер: Денніс Люкенс.

Таврія: Гурін, Кушнір, Куксенко, Масалов, Фетісов (Тищенко, 83), Біжко (Жиганов, 78), Гриппа, Жавко (Елоєв, 83), Логвиненко, Воронченко (Журавленка, 86), Соколан (Тимошевський, 88). Запасний: Логовський. Головний тренер: Сергій Шевченко.

З перших хвилин «Таврія» почала домінувати на полі, вже на 4-й хвилині виник перший небезпечний момент біля воріт «Суднобудівника». Через кілька хвилин м’яч пройшов трішки вище воріт після прострільної передачі з лівого флангу, а на 12-й хвилині м’яч влучає у поперечину миколаївців. Гра проходила переважно на половині суперника. Під кінець тайму Кушнір таки відкрив рахунок у цій зустрічі.

На початку другого тайму «Суднобудівник» намагався заграти активніше, але створити загрозу воротам ніяк не вдавалося. Натомість на 53 Таврія ледь не подвоїла рахунок – після пробиття небезпечного штрафного голкіперу вдалося вчасно відбити м’яч. На 66 хвилині знову дуже небезпечна атака Таврії,  м’яч після удару вже прямував в ворота, та захиснику в останню мить вдалося його відбити, але Воронченко перший на добиванні – 2:0. На 74 хвилині арбітр зустрічі призначає пенальті у ворота миколаївців, 11 номер Богдан Куксенко пробив без шансів для воротаря 3:0. Останній гол у цій зустрічі забив на 80 хвилині Дмитро Жиганов, який щойно вийшов на заміну і скористався першою нагодою збільшити рахунок 4:0.

Більше фото на нашій строрінці у фейсбук

Залишити відповідь