“Таврія” Сімферополь отримує перемогу над Горностаївським “Миром”

У рамках другого туру чемпіонату України серед команд Другої ліги “Таврія” Сімферополь з рахунком 2:1 переграє Горностаївський “Мир”.

Гра розпочалась у невисокому темпі переважно в боротьбі у центрі поля. Кілька стандартів, кілька офсайдів, та здавалося що нулі на табло протримаються ще довго. Проте сімферопольцям вдалося реалізувати свій перший небезпечний момент і забити швидкий гол – після розіграшу стандарту пробиває Дмитро Клочко, але м’яч влучає у ліву стійку, та на добиванні підхоплює Вадим Воронченко і відкриває рахунок, 1:0! Після забитого голу Таврія заграла набагато впевненіше, гра проходила переважно на половині суперника, Миру довелося грати від захисту. Та все ж з рахунком 1:0 команди так і пішли на перерву.

У другому таймі господарі одразу розпочали з атаки. Але і Мир заграв набагато активніше. Горностаївці більше часу проводили у нападі, та завдати удару по воротах було не так вже і просто. Таврія ж час від часу турбувала суперника своїми гострими випадами. Так на 64 хвилині міг відзначитися Владислав Жавко, який ледь не подвоїв рахунок, та поперечина була на боці гостей. Здавалося, що у другому матчі поспіль Таврія отримає перемогу з мінімальним рахунком, але все змінив стандарт на 73 хвилині – Олексій Бойко пробиває штрафний, і м’яч безперешкодно потрапляє за лінію воріт, 1:1. Миру вдалося зняти невеличку напругу після пропущеного голу Таврії й команда посилила гру у захисті. Нічийний рахунок цілком влаштовував гостей, але гол-красень у виконанні Анатолія Масалова звів всі старання горностаївців нанівець, який з метрів 35 потужно пробив з лівої ноги без жодного шансу для голкіпера. Арбітр компенсував 5 хвилин до основного часу матчу, але на цей раз зрівняти рахунок Миру не вдалося.

ФК “Таврія” Сімферополь – “Мир” Горностаївка 2:1 (1:0)

Голи: Воронченко (12), Масалов (85) – Бойко (73)