Стартував ХІІІ Чемпіонат м. Каховки з футзалу 2018/2019.

З 04 грудня 2018 року в спортивній залі ДЮСШ Каховської міської ради матчами
першого туру у Першій лізі стартував черговий ХІІІ-й відкритий Чемпіонат (Першість) м.
Каховки з футзалу серед аматорських команд сезону 2018/2019. Організаторами змагань
виступають Каховська міська федерація футболу та відділ у справах молоді та спорту
Каховської міської ради при підтримці управління освіти та ДЮСШ Каховської міської ради.
Цього сезону на старт турніру вийшли загалом сімнадцять команд. Змагання
проводяться за коловою системою (у два кола), всі матчі відбудуться в спортзалі ДЮСШ (м.
Каховка, вул. Ф.Гаєнко, 6а), ігрові дні: вівторок (Перша ліга) – з 17.30, четвер (Вища ліга) – з
17.30, неділя (Перша та Вища ліга) – з 10.00.
В Чемпіонаті серед команд Вищої ліги виступають 8 команд: «ЕККО» (Каховка),
«Голландець» (Н.Каховка), «Старт» (Каховка), «Вінстайл» (Каховка), «Екліпс» (Каховка),
«Спартак» (Каховка), «Малокаховка» та «Фаворит» (Роздольне). Після двох турі лідирують
команди «Голландець» (Н.Каховка) та «Вінстайл» (Каховка), які здобули по дві перемоги.
В Першості серед команд Першої ліги змагаються 9 колективів: ДЮСШ-1 та ДЮСШ-
2 (Каховка), «Олімпієць» (Каховка), «Інтер» (Каховка), «Вулкан» (Каховка), «Атлетик»
(Малокаховка), «Сіріус» (Каховка), «Опентек» (Каховка), «Цунамі» (Каховка). Після двох
турів тут лідирують команди Олімпієць та Вулкан, у яких в активі по шість очок.
Календар матчів першого кола:

КАЛЕНДАР

ХІІІ-го відкритого Чемпіонату (Першості) м. Каховки з футзалу

серед аматорських команд сезону 2018/2019

ПЕРШЕ КОЛО

І тур (04.12.2018)
Перша ліга
17:30 – ДЮСШ -1 – ДЮСШ -2
18:10 – Олімпієць – Інтер
18:50 – Опентек – Сіріус
19:30 – Вулкан – Цунамі
Вища ліга (06.12.2018)
17:30 – Старт – Вінстайл
18:10 – Малокаховка – Спартак
18:50 – Голландець – Екліпс
19:30 – Екко – Фаворит

ІІ Тур (11.12.2018)
Перша ліга
17:30 – Олімпієць – ДЮСШ -2
18:10 – Інтер – Опентек
18:50 – Сіріус – Вулкан
19:30 – Цунамі – Атлетик
Вища ліга (13.12.2018)
17:30 – Старт – Фаворит
18:10 – Спартак – Голландець
18:50 – Екліпс – Екко
19.30 – Вінстайл – Малокаховка

ІІІ ТУР (16.12.2018)
Перша ліга
10:00 – Опентек – ДЮСШ -2
10:40 – Олімпієць – ДЮСШ – 1
11:20 – Вулкан – Інтер
12.00 – Атлетик – Сіріус
Вища ліга
12:40 – Малокаховка – Старт
13:20 – Голландець – Вінстайл
14:00 – Екліпс – Фаворит
14:40 – Екко Спартак

ІV ТУР (18.12.2018)
Перша ліга
17:30 – Вулкан – ДЮСШ – 2
18:10 – Опентек – ДЮСШ – 1
18:50 – Інтер – Атлетик
19:30 – Сіріус – Цунамі
Вища ліга (20.12.2018)
17:30 – Спартак – Екліпс
18:10 – Старт – Голландець
18:50 – Вінстайл – Екко
19:30 – Фаворит – Малокаховка

V ТУР (23.12.2018)
Вища ліга
10:00 – Спартак – Фаворит
10:40 – Екліпс – Вінстайл
11:20 – Екко – Старт
12:00 – Голландець – Малокаховка
Перша ліга
12:40 – Атлетик – ДЮСШ -2
13:20 – Вулкан – ДЮСШ -1
14:00 – Цунамі – Інтер
14:40 – Опентек – Олімпієць

VІ ТУР (25.12.2018)
Перша ліга
17:30 – Цунамі – ДЮСШ – 2
18:10 – ДЮСШ – 1- Атлетик
18:50 – Інтер – Сіріус
19:30 – Олімпієць – Вулкан
Вища ліга (27.12.2018)
17:30 – Фаворит – Голландець
18:10 – Спартак – Вінстайл
18: 50 – Старт – Екліпс
19:30 – Малокаховка – Екко

VІІ ТУР (30.12.2018)
Перша ліга
10.00 – ДЮСШ -2 – Сіріус
10:40 – Цунамі – ДЮСШ – 1
11:20 – Атлетик – Олімпієць
12:00 – Вулкан – Опентек
Вища ліга
12:40 – Вінстайл – Фаворит
13:20 – Спартак – Старт
14:00 – Екліпс – Малокаховка
14:40 – Екко – Голландець

VІІІ ТУР (04.01.2019)
Перша Ліга
17:30 – Інтер – ДЮСШ – 2
18:10 – ДЮСШ – 1- Сіріус
18:50 – Опентек – Атлетик
19:30 – Олімпієць – Цунамі

ІХ ТУР (06.01.2018)
Перша ліга
17:30 – ДЮСШ –1- Інтер
18:10 – Вулкан – Атлетик
18:50 – Цунамі – Опентек
19:30 – Сіріус – Олімпієць

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*