«Старт» – володар Суперкубка міста Каховки з футзалу – 2016

«Старт» – володар Суперкубка міста Каховки з футзалу – 2016

З нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав 14 лютого 2016 року в спортивній залі Каховського КЗ «ДЮСШ» відбувся Суперкубок м. Каховки з футзалу 2016 року, присвячений пам’яті воїнів-інтернаціоналістів Каховщини. Цей футбольний трофей носить ім’я воїна-інтернаціоналіста Олександра Гатила. Змагання були організовані відділом у справах молоді та спорту міської ради спільно з відділом освіти (КЗ «ДЮСШ») та Каховським міським товариством воїнів-інтернаціоналістів (керівник – Н.Скін).

За регламентом змагань Суперкубок розіграли за коловою системою чотири кращі міські команди за підсумками чемпіонату Каховки з футзалу 2015/2016 у Вищій лізі: «ЕККО», «Легіон», «Старт» та «Вінстайл».

На урочистій церемонії відкриття турніру футболістів та вболівальників привітав начальник відділу у справах молоді та спорту Каховської міської ради Віктор Зубков. Присутні вшанували пам’ять загиблих воїнів-інтернаціоналістів Каховщини хвилиною мовчання.

???????????????????????????????

Усі матчі проходили у цікавій та безкомпромісній спортивній боротьбі, а інтрига у турнірі зберігалась до останньої гри. Результати матчів Суперкубку:

«ЕККО» – «Вінстайл» – 6:1

«Легіон» – «Старт» – 4:1

«ЕККО» – «Старт» – 1:5

«Вінстайл» – «Легіон» – 3:2

«Старт» – «Вінстайл» – 6:1

«ЕККО» – «Легіон» – 4:4

За підсумками змагань володарем Суперкубку м. Каховки ім. О.Гатила 2016 року другий рік поспіль стала команда «Старт», яка виступала у такому складі: Володимир Кобзєв, Дмитро Король, Олег Василенко, Віктор Мазуренко, Кирило Кравцов, Юрій Окул, Олександр Бабенко, Іван Тимофіїв, Павло Гарібян, Ілля Кобилянський, представник команди – В’ячеслав Ковтун.

???????????????????????????????

На другому місці – команда «Легіон», яка випередила завдяки кращій різниці забитих та пропущених м’ячів, команду «ЕККО». «Вінстайл» – четвертий.

Під час урочистої церемонії нагородження начальник відділу у справах молоді та спорту Віктор Зубков вручив переможцям від Каховського міського товариства воїнів-інтернаціоналістів перехідний Суперкубок м. Каховки з футзалу ім. О.Гатила та пам’ятний кубок від відділу у справах молоді та спорту. Команди-призери були відзначені почесними грамотами Каховського міського товариства воїнів-інтернаціоналістів, а їх учасники – дипломами відповідних ступенів відділу у справах молоді та спорту.

???????????????????????????????

Залишити відповідь