Спортивний арбітражний суд Лозанни відхилив апеляцію рфс на рішення УЄФА та ФІФА щодо усунення російських клубів та збірних від усіх міжнародних змагань.

Спортивний арбітражний суд Лозанни відхилив апеляцію рфс на рішення УЄФА та ФІФА щодо усунення російських клубів та збірних від усіх міжнародних змагань.

Спортивний арбітражний суд (CAS) у Лозанні відхилив апеляції “Футбольного союзу росії” та російських футбольних клубів “Зеніт”, “Сочі”, “ЦСКА” і “Динамо” на заборону участі російських команд у турнірах під егідою УЄФА, а також ФІФА.
Як передає Укрінформ, це повідомляється на сайті суду.

Як зазначається у пресрелізі, комісія суду визначила, що “ескалація конфлікту між росією та Україною, а також реакція громадськості та урядів в усьому світі створили непередбачені та безпрецедентні обставини, на які ФІФА та УЄФА повинні були реагувати”.

“Комісія вирішила, що обидві сторони (ФІФА та УЄФА – ред.), при ухваленні рішення про те, що російські команди та клуби не повинні брати участь у змаганнях під їхньою егідою, поки такі обставини триватимуть, діяли у межах повноважень, наданих їм відповідно до їхніх статутів та правил”, – йдеться у повідомленні.

Як повідомляв Укрінформ, 28 лютого, після повномасштабного вторгнення рф в Україну, ФІФА та УЄФА вирішили відсторонити всі російські команди від участі в усіх футбольних турнірах.

“Футбол повністю об’єднаний і в повній солідарності з усіма постраждалими в Україні. Обидва президенти сподіваються, що ситуація в Україні значно і швидко покращиться, щоб футбол знову став вектором єдності та миру між людьми”, – йшлося в заяві ФІФА та УЄФА.

ukrinform.ua

Залишити відповідь