Олександр КАРАВАЄВ: «Ми з кожним днем набираємо форму»

Олександр КАРАВАЄВ: «Ми з кожним днем набираємо форму»

Півзахисник «Динамо» Київ Олександр Караваєв розповів про підготовку до протистояння з «Фенербахче» у Лізі чемпіонів:

– У яких кондиціях перебуває команда за підсумками швейцарського збору?
– Не можу сказати, що ми наразі готові на сто відсотків, однак уже підходимо до високого рівня фізичної готовності. В останній контрольній грі ми продемонстрували більш злагоджену взаємодію між собою. Ми переносимо на поле те, що відпрацьовуємо на тренуваннях, і з кожним днем набираємо форму.

– Мірча Луческу та його тренерський штаб розпочали активну стадію підготовки до поєдинків із «Фенербахче». Що наразі відомо про цю команду?
– У нас поки що було одне теоретичне заняття, в ході якого ми ознайомилися з суперником. Подивилися контрольну гру «Фенербахче» з «Партизаном». Можу сказати, що це організована команда, де помітний почерк тренера, із яким ми перетиналися минулого сезону в Лізі чемпіонів, коли він очолював «Бенфіку».

Гравці «Фенербахче» дуже сильні в індивідуальному плані, насамперед в атаці, та злагоджено діють на полі. Тому ми дуже ретельно готуємося до протистояння з турецькою командою.

– У 2017 році ти виступав за «Фенербахче». Чи буде для тебе зустріч із цією командою особливою?
– Я провів у «Фенербахче» півроку та мало грав. Однак цей період залишив по собі приємні спогади, адже у «Фенербахче» палкі фани, які з самого малечку вболівають за свій рідний клуб. У цієї команди дуже сильна підтримка, яку ми відчуємо. 

Вважаю, що жереб звів у цьому раунді кваліфікації дві найсильніші команди – «Динамо» та «Фенербахче». Тому буде дуже складна гра. Але у нас є всі шанси пройти далі, адже ми дуже ретельно підходимо до цього протистояння.

– Команда розуміє, що цей поєдинок важливий не лише для «Динамо», але й для всього українського футболу та всіх українців?
– Звісно, це так. Ми побачили, що у нас сильна та єдина нація, яка зараз об’єднується на будь-якій ниві – будь то політика чи спорт. Ми одне ціле. Упевнений, що ми будемо перемагати на всіх фронтах – як на спортивному, так і на нашій українській землі.

sport.ua

Залишити відповідь