Спільна заява КДК ФФУ та Комітету з етики та чесної гри

Спільна заява КДК ФФУ та Комітету з етики та чесної гри

Ми наближаємося до закінчення чемпіонатів у першій та другій лігах ПФЛ.

Ця фінальна частина є особливо небезпечною з огляду на дотримання принципів FairPlay, оскільки несе в собі великі ризики стосовно впливу на результати матчів як з метою заробляння грошей, так і з мотивів покращення турнірного становище команд.

Ми звертаємося до усіх команд, гравців та офіційних осіб для налагодження співпраці. Ми готові реагувати на будь-які факти та повідомлення, що надходять до комітетів, навіть у анонімному порядку.

Звертаємо вашу увагу, що усі матчі пильно відслідковуватимуться представниками обох комітетів, а у випадку виявлення підозр щодо дотримання командами чесної спортивної боротьби, органи здійснення футбольного правосуддя одразу починатимуть розслідування таких фактів, а відповідна інформація надсилатиметься до правоохоронних органів.

Також члени Комітету етики та чесної гри ФФУ та Контрольно-дисциплінарного комітету ФФУ відвідуватимуть ігри заключних турів чемпіонату з метою моніторингу дотримання правил чесної гри та недопущення випадків організації та проведення договірних матчів

Залишити відповідь