Сьогодні Херсонській обласній федерації футболу виповнюється 19 років

26 червня 1996 року була створена Херсонська обласна федерація футболу, до складу якої на правах колективного членства входять районні та міські футбольні осередки, школи та інші організації, які діють згідно своїм статутам і визнають статут та регламентуючі документи Федерації.

У дусі миру, взаєморозуміння та чесної гри, без дискримінації за політичними мотивами, віросповіданням, расовою, національною приналежністю, мовним чи якою-небудь іншою ознакою ХОФФ активно працює над укріпленням взаємовідносин та співробітництва громадян і організацій, зацікавлених у розвитку футболу в Херсонській області та в Україні.

Стабільно Федерацією проводиться Кубок і Чемпіонат області, багато різноманітних футбольних змагань, як серед дитячих, так і серед дорослих команд та команд ветеранів.

Щороку гра мільйонів у Таврійському краю робить кроки вперед, можливо, не такі великі, як хотілося, але ми не стоїмо на місці, активно працюємо над розвитком херсонського футболу, залучаючи до участі в ньому все більшу кількість молоді.

Презентация1

Залишити відповідь