Склад груп II етапу Чемпіонату Херсонської області з футзалу серед команд юнаків. (Оновлено)

Склад груп II етапу Чемпіонату Херсонської області з футзалу серед
команд юнаків 2002-2003 р.н. (U-16) сезону 2017-2018 рр.

На підставі листа від СДЮСШОР «Кристал», в якому повідомляється про неможливість виїзду та зняття з подальшої участі їх команд у матчах другого етапу Чемпіонату Херсонської області з футзалу серед команд-юнаків u-16 (2002-2003 рр.н.), замість СДЮСШОР «Кристал» за спортивним принципом у змаганнях прийматимуть участь команди ДЮФК «Асканія-Нова» (Група «4» м. Генічеськ) та ДЮСШ «Каланчак» (Група «3» м. Скадовск), які посіли треті місця у своїх групах на першому етапі.

Група «1» м. Берислав, зал «Юність», 13.01.2018. Реєстрація о 9:00.
Офіційний делегат Сорочинський Ю.П.

  1. «Славія – 1» м. Берислав
    2. «Освіта – 2003» КДЮСШ м. Херсон
    3. «Херсон-47» ДЮСШ-3 м. Херсон
    4. «Колос» Каховський район

Група «2» м. Каховка, зал «КЗ ДЮСШ», 13.01.2018.Реєстрація о 9:00.
Офіційний делегат Чухрай В.П.

  1. «Каховка -1» КЗ ДЮСШ м. Каховка
    2. «Таврія-1» ДЮСШ м. Генічеськ
    3. ДЮСШ Нововоронцовка
    4. ДЮСШ м. Нова Каховка

Група «3» м. Скадовск, зал «РК ДЮСШ», 13.01.2018. Реєстрація о 9:00.
Офіційний делегат Меркун О.П.

  1. «Джарилгач – 1» Скадовська РК ДЮСШ
    2. ДЮСШ Каланчак смт. Каланчак
    3. «Освіта – 2002» КДЮСШ м. Херсон
    4. «Ніка» с. В. Копані

Група «4» м. Генічеськ, зал «ФОК», 13.01.2018. Реєстрація о 9:00.
Офіційний делегат Ропан Р.Л.

  1. «Азовець – 1» ДЮСШ м. Генічеськ
    2. ДЮСШ «Херсон – 1» м. Херсон
    3. «Скіф» Нижні Сірогози
    4. ДЮФК «Асканія-Нова»

До фінального етапу, який відбудеться 17 – 18 лютого 2018 року з кожної
групи проходять по 2 команди.


Склад груп II етапу Чемпіонату Херсонської області з футзалу серед
команд юнаків 2004-2005 р.н. (U-14) сезону 2017-2018 рр.

Група «1» м. Берислав, зал «Юність», 20.01.2018. Реєстрація о 9:00.
Офіційний делегат Сорочинський Ю.П.

1. «Шумен» ДЮКФП № 5 м. Херсон
2. ДЮСШ Нововоронцовка – 1
3. «Славія – 1» м. Берислав
4. «Єнергія-2» м. Нова Каховка

Група «2» м. Нова Каховка, зал «Будівельник» , 20.01.2018. Реєстрація о 9:00.
Офіційний делегат Корольский С.І.

1. «Бджоляр» с.Чкалово
2. «Ніка» с. В. Копані
3. «Херсон-47» ДЮСШ № 3 м. Херсон
4. «Єнергія-1» м. Нова Каховка

Група «3» м. Скадовск, зал «РК ДЮСШ», 20.01.2018. Реєстрація о 9:00.
Офіційний делегат Меркун О.Г.

1. ДЮСШ «Херсон – 1» м. Херсон
2. «Джарилгач-1» Скадовська РК ДЮСШ
3. «Освіта – 2005» КДЮСШ м. Херсон
4. «Динамо» Дар’ївка

Група «4» м. Каховка, зал «КЗ ДЮСШ», 20.01.2018. Реєстрація о 9:00.
Офіційний делегат Чухрай В.П.

1. «Авангард – 1» КЗ ДЮСШ м. Каховка
2. «Азовець» ДЮСШ м. Генічеськ
3. СДЮСШОР «Кристал – 1» м. Херсон
4. Освіта – 2004» КДЮСШ м. Херсон

До фінального етапу, який відбудеться 20 – 21 лютого 2018 року з кожної групи
проходять по 2 команди.


Склад груп II етапу Чемпіонату Херсонської області з футзалу серед
команд юнаків 2006-2007 р.н. (U-12) сезону 2017-2018 рр.

Група «1» м. Берислав, зал «Юність», 27.01.2018. Реєстрація о 9:00.
Офіційний делегат Сорочинський Ю.П.
1. «Славія – 1» м. Берислав
2. «Освіта – 2007 » КДЮСШ м. Херсон
3. ДЮСШ м. Нова Каховка
4. «Старт – 1» смт. В. Лепетиха

Група «2» м. Каховка, зал «КЗ ДЮСШ», 27.01.2017. Реєстрація о 9:00.
Офіційний делегат Чухрай В.П.
1. «Авангард – 1» КЗ ДЮСШ м. Каховка
2. «Зірка» Нововоронцовський район
3 «Вікторія» КДЮСШ м. Генічеськ
4 «Скіф» смт. Н. Сірогози

Група «3» м. Скадовськ, зал «РК ДЮСШ», 27.01.2018. Реєстрація о 9:00.
Офіційний делегат Меркун О.Г.
1. «Джарилгач-2» Скадовська РК ДЮСШ
2. «Єнергія» м. Нова Каховка
3. «Динамо » с. Дар’ївка
4. «Освіта – 2006 » КДЮСШ м. Херсон

Група «4» м. Гола Пристань, зал «Спорт для всіх», 27.01.2017. Реєстрація о
9:00.
Офіційний делегат Бурковський О.Г.
1. «Гопри» м. Гола Пристань
2. ДЮКФП № 5 м. Херсон
3. «Олешшя» м. Олешки
4. СДЮСШОР «Кристал – 1» м. Херсон

До фінального етапу, який відбудеться 03 – 04 березня 2018 року з кожної
групи проходять по 2 команди.

Рада Федерації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*