Продексім» розпочинає новий сезон з перемоги

Після поразки у матчі за Суперкубок України «Продексіму» у домашніх стінах потрібна була лише перемога. Але на жаль, згідно рішення КДК ФФУ, ця зустріч проводилася при пустих трибунах.

«ІнБев/НПУ» розпочали свій матч одразу зі швидкої атаки. Волянюку довелося фолити, але гостям не вдалося влучити у площину воріт. «Продексім» одразу перехопив ініціативу і притис суперника до воріт. Спочатку Волянюк пробиває здалеку – але вище воріт. На третій хвилині Дмитро Бербенцев отримує прострільну передачу, але м’яч проходить над перекладиною. На 4-й хвилині Сухову ледь вдалося відбити на кутовий, після потужного удару Богдана Свиридова. Тож гостям довелося грати на контратаках. І скориставшись помилкою у захисті, на 10 хвилині, несильним, але точним ударом Чеберяк відкриває рахунок 0:1.

Після пропущеного голу «Продексім» продовжував пресингувати. Але створюючи безліч моментів, результативно завершити свої атаки ніяк не вдавалося. Підопічні Валерія Директоренко чекали наступної помилки. На 16 хвилині, під час швидкої контратаки, Литвиновський отримав точну передачу і ледь не подвоїв рахунок. Здавалося, що у першому таймі мельникам так і не вдасться відзначитись голом. Та на 18 хвилині Роніньо зробив вдалий прохід по лівому флангу, та віддав передачу на Федорченко 1:1.

Після перерви «Продексім» продовжував атакувати, нащупуючи проріхи у захисті суперника. На 6 хвилині Шпигарь потужно пробив з гострого кута, та воротареві вдалося відбити на кутовий. Через кілька хвилин прохід від Чуднова ледь не завершився взяттям воріт, та голкіперу вдалося відбити і цей м’яч. На 28 хвилині, дочекавшись ще однієї помилки мельників, гості утрьох понеслись у контратаку, та реалізувати цей момент не вдалося. У другій половині другого тайму «Продексім» дещо збавив темп. Гості спробували створити кілька загроз для воріт мельників, але вони не були великою проблемою для Ципуна. Матч наближався до завершення, здавалося команди розділять очки у цій зустрічі. Та на 39 хвилині мельникам таки вдалося пробити захист суперника- Свиридов отримав пас у штрафну і точним ударом забив переможний гол. Гості спробували відігратися за допомогою п’ятого польового гравця, але невдало. Отож рахунок 2:1, Продексім здобуває свою першу перемогу у новому сезоні.

«Продексім» (Херсон) – «ІнБев/НПУ» (Житомир/Київ) 2:1 (1:1)