Підсумки проведення відбіркових групових змагань І етапу чемпіонату області з футзалу сезону 2015/2016 рр. серед команд юнаків 2000/2001 рр.н.

Підсумки проведення відбіркових групових змагань І етапу чемпіонату області  з футзалу сезону 2015/2016 рр. серед команд юнаків 2000/2001 рр.н.

05 – 06 грудня п.р. в містах Берислав, Генічеськ, Гола Пристань, Каховка, Нова Каховка, Скадовськ, Херсоні відбулися відбіркові групові змагання І етапу чемпіонату області з футзалу сезону 2015/2016 років серед команд юнаків 2000/2001 років народження, які провела обласна федерація футбола та обласна дитячо-юнацька футбольна ліга.

Змагання відбулися за організаційної та фінансової підтримки управління молоді та спорту облдержадміністрації (начальник управління Юрій Семченко), Головного управління Національної поліції у Херсонській області (начальник Головного управління полковник поліції Артур Мєріков), обласної федерації футболу (голова В’ячеслав Богун), Херсонської обласної організації ВФСТ «Колос» АПК України, Бериславської районної КДЮСШ ім. Сергеєва (директор Юрій Сорочинський), Генічеської районної ДЮСШ (директор Едуард Годес), Голопристанського міського спортивного комплексу (директор Олександр Бурковський), ДЮСШ Каховської міської ради (директор Віктор Чухрай), ДЮСШ Новокаховської міської ради (директор Петро Бойко), Скадовської районної КДЮСШ (директор Віктор Кравець), Херсонського державного аграрного університету (ректор професор Валерій Базалій).

4

У змаганні у 7 відбіркових групах взяли участь 32 команди з 23 позашкільних навчальних закладів спортивного профілю області (колективними членами Ліги є 34 ДЮСШ, ДЮКФП і ДЮФК). Найбільше команд було з м. Херсона – 6 та з Херсонської обласної КДЮСШ «Колос» – 4. Не були представлені з різних об’єктивних і суб’єктивних причин команди Великоолександрівського, Верхньорогачицького, Голопристанського та Горностаївського районів.

Яскраво і оригінально відбулося урочисте відкриття змагань в групі «G» в м. Херсоні в спортивному залі Херсонського державного аграрного університету, урочистості якому придавало участь у ньому духового оркестру Головного управління Національної поліції у Херсонській області.

IMG_2878

    Учасників вітали:
– Юрій Кирилов, перший проректор ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет», депутат Херсонської міської ради;
– В’ячеслав Шинкарьов, майор поліції, заступник начальника Херсонського міського відділу поліції;
– Тетяна Пшонь, майор поліції, начальник відділу дитячої превентивної діяльності ГУ Національної поліції у Херсонській області;
– Микола Кучерявий, майор поліції, начальник відділу професійної підготовки ГУ Національної поліції у Херсонській області;
– Віктор Бербенцев, перший заступник голови обласної федерації футболу;
– Олег Акімченков, голова Херсонської міської федерації міні-футболу, футзалу;
– В’ячеслав Роль, голова Херсонської обласної організації ВФСТ «Колос» АПК України, виконавчий директор ХОДЮФЛ.

13

Після виконання Гімну України на честь відкриття змагань всім учасникам були врученні солодкі подарунки від Головного управління Національної поліції у Херсонській області. Також показовим був факт присутності на матчах двох головних тренерів професійних команд м. Херсона – футзальної «Продексім» Ігоря Москвичова та футбольної «Кристал» Сергія Шевцова, у якого до речі учасником змагання був його син Ілля.

3

На підставі попередніх технічних результатів І етапу чемпіонату області з футзалу 2015/2016 рр. серед команд юнаків 2000/2001 рр.н. ХОДЮФЛ право участі у півфінальних змаганнях ІІ етапу здобули 16 команд, а саме:

– «Освіта» Бериславський район (Бериславська районна КДЮСШ ім. В.К.Сергеєва);
– «Високе поле» Високопільський район (Високопільська районна ДЮСШ);
– «Зміна-Аматор» Новотроїцький район (ДЮСШ Новотроїцького району та Новотроїцький районний ФСК «Аматор»);
– «Азовець» Генічеський район (Генічеська районна ДЮСШ);
– «Торпеда» Іванівський район (Іванівська ДЮСШ);
– «Олешшя» Цюрупинський район (ДЮСШ Цюрупинської районної ради);
– ФК «Гопри» м. Гола Пристань;
– «Старт» Великолепетиський район (Великолепетиська ДЮСШ);
– «Скіф» Нижньосірогозький район (Нижньосірогозька ДЮСШ);
– «Енергія» м. Нова Каховка (ДЮСШ Новокаховської міської ради);
– «Спартак» м. Нова Каховка (ДЮСШ м. Нова Каховка ХОО ФСТ «Спартак»);
– «Джарилгач – 1» Скадовський район (Скадовська районна КДЮСШ);
– «Каланчак» Каланчацький район (Каланчацька районна КДЮСШ);
– «Кристал – 1» і «Кристал – 3» м. Херсон (Херсонська СДЮСШОР з футболу «Кристал»);
– «Освіта – 1» м. Херсон (КДЮСШ управління молоді та спорту облдержадміністрації).

Група “В”

РОЗКЛАД ТА РЕЗУЛЬТАТИ МАТЧІВ


зп.
Команда А Раху-нок Команда Б
1 ВИСОКЕ ПОЛЕ 5:2 НАДІЯ
2 ПРИДНІПРОВСЬКЕ 0:5 ОСВІТА
3 ОСВІТА 4:0 ВИСОКЕ ПОЛЕ
4 НАДІЯ 0:4 ПРИДНІПРОВСЬКЕ
5 НАДІЯ 1:7 ОСВІТА
6 ВИСОКЕ ПОЛЕ 5:2 ПРИДНІПРОВСЬКЕ

Згідно Регламенту півфінальні змагання ІІ етапу відбудуться 16 – 17 січня 2016 року за конкурсним відбором в 4 містах в півфінальних групах «Схід», «Захід», «Північ» і «Південь».

А 12 – 13 січня також в тих же 7 містах відбудуться відбіркові групові змагання І етапу чемпіонату області з футзалу сезону 2015/2016 років серед команд юнаків 2002/2003 років народження.

В.А.Роль,
Голова обласної організації
ВФСТ «Колос» АПК України,
Виконавчий директор ХОДЮФЛ

Залишити відповідь