Першість Голопристаньського району з футболу

Першість Голопристаньського  району з футболу

07 травня 2017 року ФК “Гопри”, після тривалої перерви, завдяки підтримці міської ради і міського голови О.В.Бабича, прийняли участь у першості району з футболу 2017 року.

Нагадуємо, що чемпіонат району з футболу, проходить обов’язково двома командами, це юнаки і дорослі. Першу гру наша команда, за згодою із федерацією, було перенесено проти команди “Гейзер” село Збур’ївка. Другу гру, за календарем, наша команда грала проти команди “Бехтери” с.Бехтери.

Першими на поле вийшли юнаки 2000 р.н. Гра пройшла у рівній боротьбі, але господарі поля були більш наполегливі, жадали перемоги перед своїми уболівальниками і перемогли з рахунком 3-0. Доросла команда з самого початку заволоділа ініциативою і вела хід гри. На 20 хвилині гри Голопристанцям вдалася чудова комбінація і рахунок в грі був відкритим. 1-0 на користь ФК “Гопри” і до перерви рахунок не змінився. У другому таймі гра вирівнялась, гольових моментів було обмаль, адже поле не дозволяло комбіюнувати. До завершення зустрічі лишалось 2 хвилини і команді “Бехтери” вдалось пробити по воротам, після удару м’яч вдало відскочив до гравця, який і зрівняв рахунок зустрічі. Отже рахунок зустрічи 1-1.

Результати 1 туру :

“Чулаківка” – “Гладківка” дорослі 12 – 2, юнаки 6-1; “Олексіївка” – “Солдатське” 1-2 ; “Новомиколаївка” – “Бехтери” 3-3 ; “Гопри” – “Гейзер” перенесено. Результати 2 туру : “Солдатське” – “Чулаківка” дорослі 0-4, юнаки 0-7; “Гладківка” – “Новомиколаївка” 3-4; “Гейзер” – “Олексіївка” 5-1.

Турнірна таблиця :

1) “Чулаківка” – 6 очок, 2) “Новомиколаївка” – 4 очки; 3) “Солдатське ” – 3 очки; 4) “Гейзер” – 3 очки; 5) “Бехтери” – 2 очки; 6) “Гопри” – 1 очко; 7) “Гладківка” – 0 очок; 8) “Олексіївка” – 0 очок.

Наступну зустріч команда ФК “Гопри” зіграє на своєму полі 14 травня 2017 року проти команди “Гладківка” с.Гладківка. Початок гри о 10.00 годині.
Директор ГМЦФЗН “Спорт для всіх” О.Г.Бурковський

Залишити відповідь