Першість Голопристанського району з футболу

Першість Голопристанського району з футболу

21 травня 2017 року відбулися ігри чергового туру першості Голопристанського району з футболу.Команда ФК “Гопри” грала у с.Нововолодимирівка Голопристанського району проти місцевої команди.Першими, за розкладом ігор, грали дублюючі склади команд. Наші юнаки володіли ініціативою на протязі усієї гри, і перемогли з рахунком 7-0. Гра основних складів розпочалася з атак Голопристанської команди і поступово, ініціатива перейшла до ФК “Гопри”. Гра, переважно, відбувалась на полі суперника і двічі до перерви, завершилася влучними ударами. У другому таймі перевага була на боці Голопристанської команди, які і перемогли з рахунком 3-0.

Результати ігор : “Чулаківка” – “Гейзер” 7-2 юнаки 9-1 ; “Олексіївка” – “Новомиколаївка” 1-5; “Гладківка” – “Бехтери” 0-7 юнаки 3-3.

Турнірна таблиця: 1) “Чулаківка” – 12; 2) “Новомиколаївка” – 10; 3) “Бехтери” – 8; 4) ФК “Гопри” – 7 5) “Гейзер” – 3; 6) “Солдатське” – 3; 7) “Гладківка” – 0 8) “Олексіївка” – 0.

Наступний тур відбудеться 28 травня і суперником команди ФК “Гопри” буде команда с.Олексіївки Голопристанського району. Початок зустрічі о 10.00 у м.Гола Пристань на міському стадіоні “Дніпровець”. Запрошуємо усіх на футбольний матч.

Голова міської федерації футболу “Гопри” Бурковський О.Г.

Залишити відповідь