Anserglob – Володар Срібного “Кубка Будівельників України
Протягом 12 – 14 квітня в Києві на «Агромат Арені» відбувся 16 «Кубок Будівельників України». Організаторами виступили: компанія «Агромат», «Сталекс», ФАБУ та Федерація футзалу України. На відміну від попередніх років, в турнірі взяли участь 16 команд з різних міст України: …
Anserglob – Володар Срібного “Кубка Будівельників України Читати далі »
