Відкрито футбольний майданчик на базі НВК №56 м. Херсона

Відкрито футбольний майданчик на базі НВК №56 м. Херсона

19 квітня 2019 року, після відкриття майданчика в Олешківській гімназії цього дня на голову Херсонської обласної федерації футболу Андрія Гордєєва чекала ще одна місія – це відкриття майданчика зі штучним покриттям на території НВК №56 міста Херсону.

Окрім Андрія Гордєєва на цю урочисту подію завітали й інші почесні гості: в.о. голови Херсонської обласної державної адміністрації Дмитро Бутрій, народний депутат України Олександр Співаковський, мер міста Володимир Миколаєнко, виконавчий директор Херсонської обласної федерації футболу Олексій Кручер, заступник голови ХОФФ Володимир Володін, голова комітету з розвитку футболу в регіонах ХОФФ Юрій Сердюк та інші.

Андрій Гордєєв побажав юним спортсменам завжди грати в команді, завжди перемагати та досягати своєї мети. Також він запевнив, що на цьому будівництво майданчиків не закінчується й попереду будуть ще нові відкриття.

Натомість творчі колективи школи порадували усіх присутніх своїми яскравими виступами.

Після чого кращі учні школи разом з почесними гостями перерізали символічну стрічку. 

Також Андрій Гордєєв вручив юним спортсменам цієї школи нові футбольні м’ячі від Херсонської обласної федерації футболу.

Наприкінці урочистої церемонії почесних гостей запросили зробити свій перший удар по м’ячу на новому майданчику, а юні футболісти залюбки приступили до свого тренування.

Насамкінець усіх запросили зробити колективне фото на згадку про цю приємну мить.

Футболізація Херсонщини триває!

Більше фото тут

Залишити відповідь