«Таврія» поступилася «Миколаєву» у контрольній зустрічі
Як повідомлялося раніше, 26 січня сімферопольська “Таврія” розпочала свій перший збір, який проходить у Новій Каховці та триватиме до 8 лютого. 29 січня під керівництвом Олега Федорчука команда провела «двосторонку». У цій грі були задіяні потенційні новачки сімферопольського клубу та …
«Таврія» поступилася «Миколаєву» у контрольній зустрічі Читати далі »
