Олександр Клішня: “Таврія” розпочала підготовку до сезону та ставить амбітні задачі”

Олександр Клішня: “Таврія” розпочала підготовку до сезону та ставить амбітні задачі”

До старту весняної частини сезону Чемпіонату України з футболу серед аматорських команд залишається рівно місяць.

     “Футбол Херсонщини” пропонує вашій увазі інтерв’ю з головним тренером новотроїцької “Таврії” Олександром Клішнею.

     –   Олександре Миколайовичу, “Таврія” – одна з несподіванок цьогорічного Чемпіонату, довгий час очолювала турнірну таблицю групи 3, лише на самому фініші осінньої частини турніру трохи пригальмувала. Чи очікували ви такого результату?

     –   Звісно, очікував. Несподіванкою ми були лише, мабуть, для суперників. Мені ж можливості гравців “Таврії” добре відомі. Тому ми успіхам команди не дуже дивувалися, крок за кроком просувалися турнірною дистанцією до перемоги. Так, лише в останніх матчах дещо загальмували, але на те є об’єктивні причини.

     –   Коли розпочали готуватися до весняної частини сезону?

     –   Перший етап підготовки “Таврія” розпочала 28 лютого. За тиждень провели чотири контрольні гри. Спочатку грали з переможцем Першості області 2018 року “Хліборобом” з Нижніх Торгаїв. Перемогли “хліборобів” з рахунком 3:0 (відзначилися Сергій Пуляєв, Максим Логвиненко та Олександр Солтан). 3 березня зустрічалися с чинним чемпіоном області СК “Каховка”. Теж добилися перемоги, цього разу – 3:1 (голи на рахунку Павла Шпека, Євгена Соколана та Михайла Ковальова). Наступного дня нашим суперником була друголігова новокаховська “Енергія”. Результат цієї гри – 2:0 на нашу користь. Перемогу нам принесли влучні удари Євгена Соколана та Олександра Солтана.

     Нарешті, 6 березня зустрілися з учасником Чемпіонату Запорізької області “Мелітопольською черешнею”. І в цьому матчі перемога була на нашому боці – 7:0. “Дублями” відзначилися Євген Соколан та Олександр Солтан, ще по разу забивали Віктор Окатий, Віктор Золотухін та Кирило Кирик.

     –   Та ви чемпіони за товариськими матчами, як, жартома, колись називали збірну СРСР! 

     –   Вигравати, звісно, приємно, але, це – не головне. Під час навчально-тренувальних зборів ставимо дещо інші задачі – закладаємо фундамент фізичної підготовки, переглядаємо нових гравців тощо.

     –   По прізвищам авторів забитих у контрольних зустрічах м’ячів бачимо, що в складі “Таврії” є зміни?

     –   Так, звичайно. Майже на сто відсотків до команди приєднаються Богдан Тяпко, Віктор Окатий, що грали раніше за “Колос” із Асканії-Нової, гравці “Таврії-Сімферополь” Євген Соколан та Максим Логвиненко. Втім, список дебютантів ще може продовжитись.

     –   “Таврія” є серед учасників розіграшу Кубка Федерації футболу АР Крим.

     –   Участь у цьому традиційному турнірі є другим етапом нашої підготовки. Чому б ні, адже у змаганнях беруть участь сильні команди, зустрічі з якими підуть нам тільки на користь.

     –   Граєте та ще гратимите досить багато контрольних зустрічей. 

     –   Так, разом із керівництвом клубу та тренерським штабом розробили детальну програму підготовки, до якої у відповідності з новітніми вимогами включаємо велику кількість “спарингів”. Намагаємось крокувати в ногу з часом.

     –   До речі, підтримку керівництва клубу відчуваєте?

     –   Повну та всебічну. Президент ФК “Таврія” Едуард Вікторович Репілевський завжди підтримує команду. І зараз, під час підготовки не маємо жодних проблем із матеріальним забезпеченням.

     –   Першу офіційну домашню гру Чемпіонату України серед аматорів в новому році гратимете в середині квітня в Новотроїцькому?

     –   Так, звичайно. Дуже вдячні новотроїцьким вболівальникам за підтримку, намагатимемося й надалі радувати їх своєю грою та перемогами. Що ж стосується обласних змагань, то тут можливі варіанти, як і в минулому році.

     “Футбол Херсонщини” висловлює подяку Олександру Миколайовичу за інтерв’ю, слідкуватиме за підготовкою “Таврії” до сезону та висвітлюватиме її на своїх сторінках.

Залишити відповідь